Przejdź do treści

Wpadki ślubne których należy się wystrzegać

Ślub to wyjątkowa uroczystość dla każdej młodych par, jak również dla zaproszonych gości. Dlatego zawsze młode pary dokładają starań, by tego dnia wszystko przebiegło zgodnie z planem i było dopracowane w jak najdrobniejszych szczegółach. Niestety zdarzają się też przypadki, gdzie mimo starań, pojawiają się i wpadki, czy pewne niedociągnięcia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy Wam listę najczęściej popełnianych błędów weselnych, pomyłek i niedopatrzeń, których lepiej się wystrzegać. Koniecznie się z nią zapoznajcie!

Eksperymenty z zabiegami kosmetyczny i nadmiar solarium

Każda młoda para marzy o tym, by w dniu swojego ślubu prezentować się nienagannie. Dlatego można zauważyć, że często przed tym wyjątkowym dniem decydują się na zabiegi kosmetyczne, czy zaczynają chodzić do solarium. O ile umiarkowane dawkowanie zabiegów, czy solarium może nam pomóc w osiągnięciu nienagannego wyglądu, tak przy nadmiarze możemy tylko sobie zaszkodzić, zwłaszcza jeśli do tej pory nie stawialiśmy na tego typu rozwiązania.

Jeśli marzą nam się nowe zabiegi kosmetyczne, to na pewno warto wykonać je na kilka tygodni przed ślubem. Jeśli chodzi o solarium, to zawsze wskazane jest minimum i nigdy nie należy iść na opalanie na dzień lub dwa przed ślubem, bo zamiast ładnej opalenizny można zapewnić sobie czerwoną skórę, a tego na pewno by nikt nie chciał.

Niepunktualność

Niepunktualność to wada, która nie jest mile widziana w codzienności. Jednak spóźnienie na własną ceremonię ślubną, czy też nawet na ceremonię naszych bliskich, czy przyjaciół, to jedna z największych gaf, jakie można popełnić. Oczywiście nawet najbardziej spóźnionym gościom może udać się wejść niepostrzeżenie do kościoła, czy nawet po prostu czekać pod nim, ale w przypadku pary młodej niepunktualność jest oznaką braku szacunku dla gości, jak i dla duchownego, który ma prowadzić daną uroczystość. Dlatego pod żadnym pozorem nie wolno do tego dopuścić, by tego dnia coś poszło nie tak. Lepiej być pół godziny przed czasem, niż nawet parę minut po czasie.

Pusta koperta w prezencie

Wesela organizuje się głównie po to, by ważne wydarzenie celebrować z bliskimi. Jeśli w takim razie ktoś zaprasza nas na wesele, a my wręczamy mu w podzięce pustą kopertę, to robimy bardzo duże świństwo. W takich przypadkach nie dość, że sprawimy młodym przykrość, to jeszcze pozostawimy niesmak. Dlatego jeśli ktoś nie chce marnować środków, to zawsze może zrezygnować z obecności na danym wydarzeniu.

Jeśli chcesz perfekcyjnie zorganizować wesele bez zbędnych wpadek zatrudnij profesjonalnego wedding plannera np. agencja ślubna Czary Marry