Przejdź do treści

Sukienki na ślub cywilny – jaki powinny mieć kolor?

Właśnie rozpoczęłaś przygotowania do swojego ślubu cywilnego? W takim razie na pewno już od jakiegoś czasu zaglądasz do rozmaitych salonów z sukienkami na ślub cywilny. Atrakcyjnych kreacji szukasz również w Internecie. Chcesz, by twoja stylizacja była wprost idealna, dlatego nie boisz się przeznaczyć sporej ilości czasu na jej przygotowanie. Zanim jednak rzeczywiście zaczniesz chodzić po tych wszystkich sklepach, powinnaś przynajmniej mniej więcej ustalić, jakie suknie na ślub cywilny są dla ciebie interesujące. Określ odpowiadającą ci długość kreacji, a także i jej kolor. Wbrew pozorom suknie ślubne nie muszą być przecież białe. One są najlepiej postrzegane na uroczystościach kościelnych, ale skoro ty zamierzasz wziąć ślub wyłącznie w urzędzie, możesz śmiało pozwolić sobie na dużo większe szaleństwo.

Nie ma bowiem żadnych sztywnych czy odgórnie ustalonych zasad tyczących się tego, w jakim kolorze powinny być suknie zakładane przez panny młode do urzędów. Postaw na ten kolor, który tobie samej najbardziej pasuje. Jeżeli więc uważasz, że twoja karnacja źle komponuje się z bardzo jasnymi ubraniami i w szafie nie masz dosłownie ani jednej białej rzeczy, od razu możesz odrzucić sporą część sukienek. Zrezygnuj ze wszystkich tych, które wyróżniają się idealnie białym kolorem. Poszukaj dla nich jakichś alternatyw. Jeżeli mimo wszystko wolałabyś zdecydować się na coś jaśniejszego, sprawdź suknie na ślub cywilny o barwie kości słoniowej czy w kolorze jasnej szarości bądź neutralnego, delikatnego różu. Chcesz zaszaleć jeszcze bardziej? Spójrz więc na kreacje zielone, czerwone czy nawet brązowe. Liczy się tylko to, abyś ty sama czuła się świetnie w swojej ślubnej stylizacji. Nie martw się więc o to, że po założeniu zielonej sukienki spotkasz się z krytyką ze strony zaproszonych gości.

Możesz również pójść na pewien kompromis i wybrać klasyczną jasną sukienkę na ślub cywilny, by później uzupełnić ją bardziej oryginalnymi i mocnymi dodatkami. Biel świetnie łączy się chociażby ze zwykłą czernią. Te kolory wspaniale ze sobą współgrają.

Piękne sukienki ślubne w różnorodnych kolorach proponują dobre salony sukien ślubnych na pomorzu i w stolicy. Zobacz więcej tutaj: suknie ślubne Warszawa