Przejdź do treści

Ciekawe miejsca na wesele w Szczecinie i okolicach

Jesteście na etapie planowania wesela w Szczecinie i okolicach? Nie wiecie, jakie miejsca brać pod uwagę? Poniżej przedstawiamy Wam kilka ciekawych miejsc, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Dworek Bukowy Park

Dworek Bukowa Park znajduje się w samym sercu Puszczy Bukowej, w otoczeniu jeziora Szmaragdowego. Taka lokalizacja sprawia, że trudno o drugie tak wyjątkowe miejsce w Szczecinie i okolicy, o samym wystroju wnętrz nie mówiąc. Przestronne, jasne i eleganckie wnętrza to cecha charakterystyczna Dworku Bukowy Park. Młode mary mają do wyboru aż trzy nowoczesne sale weselne oraz przepiękny ogród, w którym również można zorganizować przyjęcie weselne lub nawet ceremonię zaślubin.

Dworek Hetmański

Dworek Hetmański to ekskluzywne miejsce, które położone jest w spokojnej części miasteczka Koszewko. Mieści się w wyjątkowym dworku, który usytuowany jest nieopodal jeziora Miedwie. Każda para, która zdecyduje się zorganizować tutaj swoje wesele, będzie zachwycona. W Dworku Hetmańskim panuje nietuzinkowy klimat, który można wykorzystać także w sesji ślubnej.

Restauracja Chałupa

Restauracja Chałupy już od wielu lat cieszy się uznaniem za sprawą bardzo smacznej kuchni. Jednak nie sposób pominąć też sielskiego klimatu, jaki tutaj panuje. Dlatego Restauracja Chałupy to idealny wybór dla tych, co planują wesele w rustykalnym stylu. Do dyspozycji młodych pozostaje sala na 120 osób oraz dwie białe altany, na których można zorganizować ślub w plenerze.

Biała Wstążka

Biała Wstążka to propozycja dla tych, którzy stawiają na celebrację miłości w gronie najbliższych, na bliskość natury i brak sztucznej atmosfery. Tutaj to wszystko będzie zapewnione, a nawet więcej, ponieważ w Białej Wstążce panuje wyjątkowy klimat, który można poczuć już od pierwszych chwil pobytu. Warto również wspomnieć, że do dyspozycji gości, jak i młodych pozostaje ogród, więc równie dobrze można pomyśleć o organizacji ślubu w plenerze.

Szczecin kryje w sobie wiele pięknych miejsc na przyjęcie weselne. Pamiętaj by po wyborze waszej wymarzonej sali weselnej zatrudnić lokalnego profesjonalistę tj. fotograf ślubny Szczecin, który należycie upamiętni to wyjątkowe wydarzenie.