obrączki

Gdzie w podróż poślubną? » powrót do porad

art

Przygotowania do ślubu oraz wesela angażują mnóstwo czasu i energii, dlatego pierwsze dni po wszystkich ceremoniach oraz zabawach są przede wszystkim po to, by w końcu odpocząć. Wiele Par Młodych tuż po ślubie decyduje się na wyjazd w podróż, kiedy to mogą w końcu nacieszyć się swoim sformalizowanym związkiem. Rodzi się jednak pytanie, gdzie wybrać się w taką podroż. Głównym ograniczeniem jest oczywiście nasz osobisty portfel, jednak przy odrobinie wysiłku można zorganizować wymarzoną podróż niskim kosztem.

Na początku warto określić wspólne cele podróży. Jeśli interesuje nas leżenie na plaży i pluskanie się w basenie, warto wybrać kraj lub też miejsce, które w aktualnym czasie notuje wysokie temperatury powietrza.

Jeśli zamiast biernego odpoczynku interesuje nas czynna regeneracja sił to mamy większe pole do popisu. Być może jeden z małżonków marzył o podróży w konkretne miejsce? Podróż poślubna to idealny moment, by spełnić swoje marzenia i to jeszcze w towarzystwie ukochanej osoby. Jeśli cały dzień zamierzamy chodzić i zwiedzać nie warto przeznaczać ogromnych pieniędzy na eleganckie hotele czy też pensjonaty, ponieważ wystarczy nam podstawowe wyposażenie i wygodne łóżko.

Docelowe miejsce podróży ślubnej powinno być więc w sposób indywidualny dopasowane do oczekiwań oraz potrzeb świeżo poślubionych małżonków. Za planowanie i rezerwacje ewentualnych miejsc warto jednak zająć się dużo wcześniej. Nie tylko pozwoli to na wypracowanie oszczędności, ale również nie będzie absorbować czasu tuż przed ślubem, kiedy gorączkowo dopina się wszystkie przygotowania.


dodano: 13.04.2012 12:23:01
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: podróż poślubna, wycieczka, ślub, wesele, trójmiasto, pomorskie, biuro podróży