obrączki

Sprzedaż sukni ślubnej » powrót do porad

art

Obecnie, kiedy ceny za suknie ślubne kształtują się na poziomach sięgających kilku tysięcy złotych, wiele Panien Młodych już przy kupnie zastanawia się nad tym, by po ślubie sprzedać swoją suknię, tak by odzyskać choć trochę zainwestowanych w nią pieniędzy. Wiele par zapomina o jakichkolwiek sentymentach i nie zamierza trzymać sukni ślubnej, żeby następnie zaprezentować ją wnukom, a traktuje ją jedynie jako krótkoterminową lokatę pieniędzy.

Pierwszym krokiem do skutecznej sprzedaży sukni ślubnej jest oddanie jej do czyszczenia. Nie należy zwlekać z tą czynnością, ponieważ im szybciej usuniemy brud, tym szybciej będziemy mogli rozpocząć procedurę sprzedaży. Domowe sposoby czyszczenia powinny jednak odejść na bok, ponieważ kreacje wykonane są z bardzo delikatnych tkanin, które szybką mogą ulec trwałemu zniszczeniu. Lepiej jest wyłożyć trochę gotówki na profesjonalne czyszczenie, ponieważ tylko wtedy będziemy mieli pewność, że suknia będzie prezentować się tak, jakby wyszła prosto z salonu.

Kolejnym etapem na drodze do sprzedaży jest wybór miejsca, w której zaprezentujemy naszą suknię. Najlepszym rozwiązaniem jest sieć internetowa, ponieważ to tam dociera największa ilość potencjalnych kupców. Można również zamieścić ogłoszenia w prasie lokalnej, wtedy udostępniamy możliwość osobistego odbioru towaru.

Kluczową kwestią przy sprzedaży swojej sukni ślubnej są niezaprzeczalnie zdjęcia. Można posłużyć się fotografiami od profesjonalnego fotografa, który wykonywał zdjęcia na weselu. Są one odpowiednio skadrowane i z pewnością najlepiej zaprezentują suknię, z każdej możliwej strony.


dodano: 13.04.2012 12:16:56
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: sprzedaż sukni ślubnych, wynajem, ślub, wesele, trójmiasto, pomorskie