obrączki

Prezenty dla rodziców » powrót do porad

art

Organizacja ślubu oraz wesela to zawsze duże wyzwanie, któremu nie zawsze są w stanie podołać sami Młodzi. Dlatego też w przygotowania bardzo powszechnie zaangażowani są rodzice i świadkowie, którzy trzymają piecze nad konkretnymi założeniami planu ślubnego. Rodzice dla wielu par stanowią najważniejsze osoby w ich życiu, dlatego moment zaślubin jest najlepszym czasem na to, by za wszystkie trudy i pomoc im podziękować.

Najbardziej powszechną formą podziękowań w polskiej tradycji jest zagranie piosenki „Cudownych rodziców mam” w trakcie wesela. Dla wielu osób stało się to jednak zbyt kiczowate i pompatyczne, dlatego rezygnują z tego punktu. Lepszym rozwiązaniem w takich przypadkach mogą być osobiste prezenty, wręczane rodzicom, czy to na weselu czy też na osobności. Tutaj rodzą się jednak dylematy, jakie prezenty będą najbardziej trafione przy takiej okazji?

Istnieją bezpieczne prezenty, które zawsze będą trafione i nie wprawią w zakłopotanie naszych rodziców. Są to bukiety kwiatów lub też specjalnie przygotowane kosze ze smakołykami. Ograniczeniem jest oczywiście nasz osobisty budżet, jednak dobrym rozwiązaniem jest także kupno bardziej dedykowanych rzeczy. Może być to na przykład voucher na kilkudniowy wyjazd. Pamiętajmy o tym, że dla naszych rodziców przygotowania ślubne były równie stresujące, co dla nas, warto, więc zadbać o to, by mogli odprężyć się po tych wszystkich stresujących chwilach. Można również przygotować dla nich pamiątkowy album ze zdjęciami, które będą upamiętniały kolejne okresy życia Pary Młodej.


dodano: 13.04.2012 11:34:04
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: prezenty, wesele, ślub, świadkowie, upominki