obrączki

Dieta przed ślubem » powrót do porad

art

Obecnie dbanie o swoje ciało oraz fizyczność stało się swego rodzaju wyznacznikiem atrakcyjności, dlatego coraz częściej dążymy do szczupłej sylwetki i dobrych proporcji ciała. W przypadku przyszłych Panien Młodych presja jest jeszcze większa, ponieważ każda z nich chce wyglądać w swojej wymarzonej sukni ślubnej idealnie, tak by zachwycać swojego małżonka. Wiele z nich zapomina jednak o tym, że wybranek serca będzie ją kochał niezależnie od jej kształtów na ślubnym kobiercu.

Jeśli jednak dieta ma sprawić, że kobieta poczuje się lepiej i pewniej, warto zorganizować sobie kurację odchudzającą przed ślubem. Najważniejsze jest jednak to, by stawiać sobie realne i możliwe cele oraz zacząć odchudzanie w miarę wcześnie, a nie na kilka tygodni przed przystąpieniem do ceremonii ślubnej.

Najlepszą i najbardziej długotrwałą metodą odchudzania jest spożywanie mniejszych, ale za to w regularnych porach, posiłków, które nie wykazują dużej kaloryczności. Warto więc zrezygnować z tłustych i słodkich potraw, nie tylko ze względu na szczupłą sylwetkę, ale również w trosce o nasze zdrowie. Bardzo ważnym aspektem przy odchudzaniu jest ruch fizyczny. Bez niego nawet najlepsza dieta nie przyniesie spektakularnych efektów, a jeśli nawet to ciało wcale nie będzie wyglądać atrakcyjnie. Przed ślubem warto zaangażować również narzeczonego we wspólne ćwiczenia, dzięki czemu będą one znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Można wybrać się razem na basen lub też zapisać się na kurs tańca, to zaprocentuje dodatkowo podczas zabawy weselnej.


dodano: 13.04.2012 11:26:40
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: dieta, ślub, wesele, odżywianie, zdrowie