obrączki

Stresująca noc przed ślubem » powrót do porad

art

Zanim przyszli małżonkowie wyznają sobie miłość i powiedzą sakramentalne „tak” przed ołtarzem muszą jakoś przeżyć ostatnią noc, jako panna i kawaler, co nie jest wcale takie proste. Nadmiar emocji może powodować kłopoty ze snem, dlatego należy zrobić wszystko by te nerwy oraz emocje w sobie wyciszyć. Sfera duchowa w tym przypadku jest też niezwykle istotna. Biorąc ślub kościelny musimy pamiętać o odbyciu spowiedzi dzień przed ślubem. Skoro się wyspowiadamy musimy trzymać swoje seksualne żądze na uwięzi, aby spowiedź była ważna w dniu udzielania sakramentu przez księdza. Jeśli nie jesteśmy pewni swoich emocji, można tę noc spędzić osobno.

Bez wątpienia noc poprzedzająca ślub czy wesele nie jest dobrym momentem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego czy też kawalerskiego. Jest to dobry sposób na zapomnienie o stresie, jednak zmęczenie następnego dnia jest jak najmniej pożądane.

Aby przespać, choć część nocy warto zorganizować sobie relaksacyjny wieczór. Siedzenie nad planem nadchodzącego dnia na pewno nas nie zrelaksuje, a wpędzi w jeszcze większe stresy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przyrządzenie pysznej kolacji z przyszłym małżonkiem, wypicie lampki wina i oglądanie ciekawych filmów. Jeśli cenimy sobie bardziej aktywny wypoczynek, możemy ten wieczór spędzić na basenie czy też na zabawach grupowych w towarzystwie najbliższych. Wysiłek fizyczny z pewnością przyczyni się do wypracowania równowagi wewnętrznej i pozwoli zagłuszyć wszystkie czarne myśli, kłębiące się w głowie przyszłej Pary Młodej.


dodano: 13.04.2012 11:17:43
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: noc przedślubna, wesele, trójmiasto, stres, pomorskie