obrączki

Główne grzechy przygotowań ślubnych » powrót do porad

art

Przygotowanie się do ceremonii zaślubin, a następnie uroczystości weselnej powinny podlegać ścisłym zasadom, których nie powinno się łamać, ponieważ może doprowadzić to do sporych niedogodności w tak ważnym dniu. Istnieje kilka grzechów, których pod każdym względem należy się wystrzegać. Wieczór panieński oraz kawalerski powinien być zorganizowany, co najmniej tydzień przed ślubem. Znane nam z filmów wieczory dzień przed ślubem są ogromnym błędem. Nawet, jeśli obiecujemy sobie, że nikt ani nic nie będzie w stanie doprowadzić nas do stanów krytycznych, to nie ma sensu odmawiać sobie szampańskiej zabawy do białego rana, z możliwością późniejszej, dłużej regeneracji sił.

Przyszłe Panny Młode powinny wybrać się do kosmetyczki, co najmniej 4 dni przed ślubem. Niektóre zabiegi powodują, bowiem, że twarz wraca do naturalnego stanu dopiero po kilku dniach, dlatego należy się tego wystrzegać. Zasada ta dotyczy również opalania się w solarium.

Bardzo powszechnym grzechem popełnianym przez przyszłych małżonków jest brak porannego posiłku w dniu ślubu. To niewybaczalne. Taka głodówka nie prowadzi do niczego dobrego, a tylko do osłabienia i braku sił podczas uroczystości. Solidne śniadanie jest podstawą!

Buty, to kolejny ważny aspekt w przygotowaniach. Każde nowe obuwie może powodować obtarcia. Warto, więc rozchodzić buty, by w dniu ślubu oraz na weselu móc czuć się swobodnie i wygodnie.

Brak planu jest największym grzechem. Najlepiej jest wszystkie konieczne zadania spisać sobie na kartce, a później jedynie odhaczać te zrealizowane. Pozwoli to uniknąć panicznych sytuacji, kiedy nagle okaże się, że nie odebraliśmy kwiatów, czy też nie złożyliśmy w terminie odpowiednich dokumentów. Wszystkie zmiany i modyfikacje powinny również znaleźć się na naszym rozkładzie.


dodano: 13.04.2012 10:47:59
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: grzechy przygotowań do ślubu, o czym należy pamiętać przed ślubem