obrączki

Noc poślubna » powrót do porad

art

Pierwsze chwile zaraz po weselu kojarzą się z romantycznymi uniesieniami, rodem z amerykańskich filmów. Polskie realia mówią jednak same za siebie i najczęściej jest tak, że Para Młoda, która do białego rana zabawiała swoich gości ma ochotę przede wszystkim na...sen :-). Warto jednak zadbać o te wyjątkowe oraz niepowtarzalne chwile i wydobyć z siebie, choć odrobinę energii, ponieważ taka noc nie powtórzy się już nigdy.

Obecnie trudno jest znaleźć pary, które czekają ze „skonsumowaniem” swojego związku do momentu zaślubin, jednak taka noc nie powinna przypominać powszechnych igraszek miłosnych. Noc poślubna jest jedynym momentem, kiedy całkowicie i już „legalnie” można oddać się swojemu małżonkowi lub też małżonce. Warto jednak zaaranżować odpowiednio te sytuacje, by rzeczywiście jednoznacznie kojarzone były z nocą poślubną.

Przygotowania warto zacząć wcześniej, ponieważ nad ranem, kiedy pożegnamy już wszystkich gości może nie starczyć na to sił. Świeżo upieczona małżonka powinna pomyśleć o seksownej bieliźnie, natomiast małżonek może zadbać o aromatyczną kąpiel dla dwojga czy też udekorowanie sypialni płatkami róż. Takie przygotowania z pewnością pozwolą wprowadzić młodych w odpowiedni nastrój i znajdą oni w sobie siłę na to, by nie paść ze zmęczenia po całonocnej zabawie. Jeśli sami nie mamy czasu na takie przygotowania, można w to zaangażować zaufane osoby, na przykład świadków, którzy zadbają o każdy szczegół tej wyjątkowej dla młodych nocy, która będzie stanowiła element dopełniający momentu ślubowania.


dodano: 13.04.2012 10:34:17
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: noc poślubna, pomysły na noc poślubną, trójmiasto, pomorskie, wesela