obrączki

Prezenty dla gości ślubnych i weselnych » powrót do porad

art

Już od dłuższego czasu, można zauważyć, że w tradycji ślubnej pojawiają się co jakiś czas pewne „unowocześnienia”. Jedne z nich – tak ja na przykład lista prezentów ślubnych – mogą okazać się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Inne z kolei, mają za zadanie, podkreślić wagę i istotę zaproszonych na ceremonię osób. Tak dzieje się na przykład w przypadku prezentów dla gości ślubnych jak i weselnych.

Prezenty dla osób zaproszonych na ślub jak i dla gości weselnych, to bardzo sympatyczny element nowomody ślubno – weselnej, który spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i staje się coraz bardziej powszechny. Wbrew pozorom, nie muszą one wcale oznaczać, jakiś szalenie wysokich dodatkowych kosztów. Otóż, wystarczy kupić kilka dużych opakowań bombonierek – czekoladek. Każdą z nich umieścić w osobnym, ręcznie wykonanym opakowaniu. Do każdego takiego prezenciku, można dodatkowo przymocować kartkę ze słowem: "DZIĘKUJEMY. X… & Y…" (w miejscu tych liter, powinny znaleźć się inicjały Przyszłych Małżonków).

Ci, którzy zastanawiają się, czy takie podarunki to dobry pomysł – uspakajamy: to świetna idea, która nie tylko ożywi ceremonię ślubną jak i imprezę weselną. Rozwiązanie to, podkreśli też niecodzienny charakter ślubu i wesela. Poza tym, tego typu podarki, mają również swoją symboliczną wartość. Otóż, jest to doskonała okazja do wyrażenia szacunku jaki żywicie do przybyłych gości oraz podkreślenia ich wyjątkowości. Taki gest, z pewnością docenią wszystkie nieco starsze osoby.


dodano: 13.04.2012 09:26:24
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: prezenty dla gości weselnych, ślubnych, trójmiasto, pomorskie