obrączki

Nowoczesny wieczór panieński » powrót do porad

art

Wieczór panieński to wyjątkowo ważny czas w życiu każdej przyszłej mężatki. Niedługo zostanie ona szczęśliwą żoną, a takie wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy. Panie mogą oczywiście udać się wraz z koleżankami na męski striptis w wykonaniu jednego lub kilku mężczyzn w jakimś dobrym klubie nocnym. Jest to jednak dość pospolity, żeby nie powiedzieć nudny sposób na wieczór panieński.

Panie mogą, a nawet powinny, wykorzystać w tym celu swoją nieprzewidywalność i pomysłowość. Mogą na przykład zafundować swojej koleżance i wraz z nią, udać się na wyjazd do ośrodka SPA, gdzie będą zażywały do woli kąpieli, masaży i wielu innych zabiegów relaksujących. Ważne by zamówić na koniec dnia do pokoju wystawną kolację z dobrymi drinkami.

Innym sposobem na uatrakcyjnienie wieczoru panieńskiego jest zaproszenie wróżki lub tarocistki do domu jednej z dziewcząt lub samej przyszłej mężatki. Oczywiście wizyta ta powinna być połączona ze smacznym jedzeniem oraz dobrą klimatyczną muzyką. Panie mogą również skorzystać z takich propozycji jak nocna eskapada po wszystkich knajpkach w okolicy. Można też udać się na nocny maraton filmowy lub takowy urządzić również w zaciszu domowym. Wizyta w kręgielni, sali gier czy nawet w kasynie, mogą także stać się świetnym sposobem na udany wieczór panieński. Oczywiście po zakończeniu emocji, warto udać się do jakiegoś klubu i tam spędzić resztę czasu.

Teoretycznie to: jak, gdzie i z kim spędzimy wieczór panieński zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Warto jednak wykazać się w tym względzie nielada pomysłowością. Pamiętajmy, że wieczór panieński to bardzo wyjątkowy czas i warto go tak przeżyć, by został w naszej pamięci na długi czas.


dodano: 12.04.2012 12:16:36
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: wieczór panieński, pomysł, gdynia, sopot, gdańsk, trójmiasto