obrączki

Jak udekorować samochód ślubny » powrót do porad

art

Organizacja własnego ślubu, to nie tylko wybór odpowiedniego stroju czy zadbanie o to, by zaproszenia ślubne, dotarły na czas. To również decyzja o tym, czym jechać do ślubu. możecie w tym celu, wypożyczyć auto lub inny pojazd, a wówczas firma zajmująca się tego typu usługami, z pewnością zaproponuje Wam dodatkowo jego udekorowanie.

Jeśli jednak rezygnujecie z tego typu rozwiązania i wybierać się do ślubu prywatnym autem, warto byście zadbali również o jego ozdobienie. W dalszej części artykułu podpowiemy, w jaki sposób dokonać tego prawidłowo i przy niewielkim nakładzie finansowym.

Dekorując auto ślubne, musicie pamiętać, by nie przesadzić z różnorodnością elementów dekoracyjnych. Jeśli decydujecie się na kwiaty, powinny one znaleźć się w całej dekoracji. Kiedy wybieracie inne ozdoby (np.: figurki aniołków, gołąbków czy serduszka), to zadbajcie również o to, by nie mieszać ich już z kwiatami.

Druga ważna sprawa to ilość elementów ozdobnych. Tradycyjnie powinno umieścić się je: z przodu i z tyłu auta. Dodatkowo, możecie również udekorować dach samochodu, jednak nie przesadzajcie, gdyż kierowca Wasz będzie musiał nadmiernie uważać, by nie zgubić ozdób.

Wybierając konkretny rodzaj ozdób ślubnych, powinniście również wziąć pod uwagę ich rozmiar. Weźcie pod uwagę fakt, że jadąc do ślubu nie możecie wymagać, by na ten konkretny czas, wyłączono daną ulicę z ruchu. Z tego też względu, najmniejsze ozdoby powinny znaleźć się z tyłu pojazdu, nieco większe zaś na dachu. Te, które znajdą się z przodu samochodu, muszą koniecznie zapewnić kierowcy odpowiednią widoczność.

Jeśli jednak, nie macie pomysłu lub brak Wam zupełnie doświadczenia i obawiacie się o niewłaściwy dobór ozdób samochodu do ślubu, powierzcie to zadanie w ręce specjalistów. Są nimi floryści ślubni.


dodano: 11.04.2012 13:58:08
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: dekoracja samochodu, ślub, wesele, trójmiasto, pomorskie