obrączki

Czym do ślubu ? » powrót do porad

art

Ślub to jak wiadomo, najbardziej wytęskniony i najważniejszy moment w życiu. Dotyczy to głównie osób, które się na niego decydują oraz ich najbliższych. Z tego też względu, na Młodych spada ogromna odpowiedzialność. Starają się oni zadbać o organizację tego dnia, w najdrobniejszych szczegółach. Dokładają wielu starań by menu weselne zostało właściwie skomponowane, aby sala na wesele, pomieściła wszystkich gości oraz o to, by zaproszenia dotarły do wszystkich na czas. Ważne jest jednak również to, w jaki sposób sami zaprezentują się przed swoimi gośćmi. Mowa tu o właściwie dobranym pojeździe (i jego wystroju), jakim przybędą na miejsce ceremonii.

Jako przyszli małżonkowie musicie wiedzieć, że od tego, w jaki sposób zaprezentujecie się przybyłym gościom, zależy głównie atmosfera, w jakiej odbędzie się cała uroczystość. Pamiętajcie więc, że nie możecie się na nią spóźnić, gdyż zostanie to źle odebrane – szczególnie przez osoby, przybyłe z daleka oraz przez Waszych rodziców, dziadków czy przyszłych Teściów. Poza tym, spóźnienie się oznacza również Wasz brak szacunku dla wszystkich zgromadzonych jak i wyraża Wasz stosunek do samej ceremonii.

Do ślubu możecie przybyć nie tylko uniwersalną – pięknie przyozdobioną limuzyną. Do Waszej dyspozycji jest o wiele większa gama, różnego rodzaju środków transportu. Wszystko zależy jedynie od Waszej pomysłowości i zasobności portfela.

Wybierając najbardziej odpowiedni pojazd do ślubu, musicie zadecydować, czy chcecie by jednocześnie posłużył on również Waszym gościom weselnym. Jeśli tak, wówczas lepiej zadbać o większe gabarytowo pojazdy. Na liście tych najpopularniejszych znajdują się: metro, pociąg, autobus, tramwaj, statek pasażerski lub jacht – na czas imprezy, zostają one odpowiednio przystrojone zarówno na zewnątrz jak i w środku.

W przypadku, gdy sami chcecie zaskoczyć swoich gości pojawieniem się w miejscu ceremonii, możecie wybrać nieco mniejsze, ale równie pomysłowe pojazdy. Wśród nich znajdują się między innymi: rowery dwuosobowe, motocykle, rolki, quady.


dodano: 11.04.2012 13:52:36
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: samochód do ślubu, gdynia, gdańsk, sopot, rumia, wejherowo, tczew, reda, transport gości