obrączki

FORUM » 9 miesięcy » dobry ginekolog-skarb dla kobiet

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 152

kulik

Z nami od 2020-11-26

Razem z mężem staraliśmy sie o dziecko przed ponad 2 lata, zmieniałam ginekologów i próbowałam różnych hormonów, leków itd... w końcu postanowiłam odpuścić, umówiłam się do ostatniego lekarza , którego poleciła mi koleżanka z pracy, przyjmuje on w Gabinety Lekarskie Łucka w Warszawie. Dał mi kilka zaleceń, na podstawie przeprowadzanych badań z krwi i usg, i co ? po 4 msc zaszłam w ciążę! Polecam gabinety Łucka każdemu, to specjaliści z szeroką wiedzą i doświadczeniem, mają też czuły i  nowoczesny sprzęt. Dodatkowo na miejscu jest możliwość wykonania wielu badań i skorzystania z poradni laktacyjnych, dietetycznej czy cukrzycowej

Ilość postów: 51

basiak

Z nami od 2021-03-02

Jak najbardziej się z Tobą zgodzę, dobry, zaufany ginekolog to skarb. Dlatego ja takowego szukam, bo mój obecny słabo sobie radzi i traktuje pacjentów trochę rzeczowo. Ostatnio sporo pozytywnych opinii słyszałam o dr Barbarze Blicharczyk, przyjmuje na ul Szpitalnej 2 w Kołobrzegu. Moja koleżanka do niej regularnie chodzi i bardzo chwali jej metody, delikatność i ludzkie podejście.