obrączki

FORUM » Menu weselne » Barman na weselu

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 1

Lady_Blanchet

Z nami od 2013-11-28

Witam was wszystkie :) 

Mam do was zapytanie odnośnie barmana na weselu jest to ostatnio popularne (przynajmniej tak się czyta :/ ) ale trochę kłóci się to z polskim podejściem do wódki weselnej chyba... Czy któraś z was brała udział w weselu gdzie był barman? Liczę na waszą pomoc ;)

Pozdrawiam Lady 

Edytowano: 2013-12-03 11:08:29

Ilość postów: 4

Agniesia1988

Z nami od 2015-01-19

Hej, byłam na 2 weselach z barmanami i moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł. Barman nie był jakoś natrętnie eksponowany, tylko siedział "w kącie". Był gdzieś z boku. Ale ludzie byli nim bardzo zainteresowani. Panowie, którzy nie mogli pić, pili zazwyczaj dwa słabe drinki na samym początku imprezy.

Dzieci również miały atrakcję, ponieważ barman robił im kolorowe "drinki" bez alkoholu. Moim zdaniem warto, ponieważ pomysł ten się sprawdził. Nie polecam zdecydowanie fontanny czekoladowej. Dzieci brudzą się niemiłosiernie i wszystko dookoła jest w czekoladzie.

Więcej info znajdziesz u nich, oni organizowali jedno z wesel, na których był barman:

http://www.nawaszewesele.pl/

Ilość postów: 2

Iris

Z nami od 2015-06-18

My będziemy mieć :) Byłam na weselu, na którym był barman i to naprawdę fajna sprawa.

Ilość postów: 16

annica

Z nami od 2016-11-16

Widziałam taką opcję.Nie wiem jednak czy bym się na to zdecydowała z uwagi na cenę takich usług. Nie jest ona niska ( orientowałam sie w temacie). Lepiej jest moim zdaniem zakupić dobrych alkoholi oraz postawić z boku na stole. Niech każdy weźmie sobie to co lubi. Wiele osób stawia ten sam rodzaj wina na weselu. każdy ma jednak inny gust i najlepiej bezie kupić różne winka. Jedna osoba bardziej lubi wytrawne wina, inna z kolei woli wina słodkie...

Zerknij sobie kochana do winoramy:

http://www.vinorama.pl/Oferta_win,id,1296 

Sklep ma potężną ofertę różnych win. Na pewno coś wybierzesz.  

Ilość postów: 6

sreg

Z nami od 2017-02-27

Moim zdaniem również fajna opcja :)

Ilość postów: 3

gabagaba44

Z nami od 2017-10-19

lepiej zatrudnic barmana :) 

--

my website