obrączki

FORUM » Uroda » Co na mocne przesuszenie włosów

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 50

jmalina

Z nami od 2020-08-18

Mam problem obecnie ze sporym przesuszeniem skóry główy oraz włosów i zastanawiam się co moze tutaj pomóc.

Doradzicie jakieś dobre kosmetyki albo metody?  

Ilość postów: 4

koret

Z nami od 2020-08-18

warto iść do dobrego fryzjera, ten ci doradzi :)

Ilość postów: 52

annica

Z nami od 2020-08-19

No nie wiem. Mam wrażenie, ze wielu fryzjerów miałoby ochote na wciśnięcie drogich kosmetyków sprzedawanych w ich salonac. Ale które niekoniecznie sa tak skuteczne jeśli chodzi o wypadanie włosów oraz ich wzmocnienie jak chcielibyśmy tego oczekiwać. 

Dlatego tez moim zdaniem najsensowniej będzie tutaj zastanowic się nad poczytaniem sobie informacji w sieci. Poczytaj sobie fora urodowe, znajdziesz tam wiele informacji na temat pielęgnacji włosów.

Ze swojej strony polecam na pewno kosmetyki Delpos: https://delpos.pl/

Ograniczają wypadanie włosów oraz sprawiają, ze te wyglądają o wiele lepiej.  

Ilość postów: 3

debka94

Z nami od 2020-10-01

Warto wypróbować naturalne szampony i odżywki do włosów, które bogate są w dobroczynne substancje. Osobiście używam szamponu Jemioła Tatarak od Trawiaste i moje włosy po nim są naprawdę super odżywione, lśniące i ładnie wyglądające. W tym sklepie są też dostępne szampony do innych rodzajów włosów warto poczytać tutaj https://www.trawiaste.eu/kategoria-produktu/pielegnacja-wlosow/ 

Edytowano: 2020-10-01 00:11:13

Ilość postów: 111

Kaśka23

Z nami od 2020-11-23

A może pomyśl o tym, by wzmocnić włosy od środka? Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać, to najlepiej skonsultuj to z lekarzem. Są specjalne suplementy, które mogą w tym pomóc. O kolagenie przeczytasz na ktomalek.pl, co też może być dla Ciebie dobrym pomysłem. Zresztą, sama musisz zdecydować ;) 

Ilość postów: 149

kulik

Z nami od 2020-12-08

Hello, polecam skorzystać z terapii keratynowej na włosy, ja już wykonałam taki zabieg kilkakrotnie, najlepiej u mnie sprawdziła się terapia kreatynowa przeprowadzana z pomocą kosmetyków Amazon Keratin (3 rodzaje keratyny). Zabieg  pozwala nie tylko odbudować, dokładnie nawilżyć i wzmocnić włosy, ale również trwale je prostuje (najmocniejsza keratyna winogronowa), dodatkowo dla lepszego efektu warto stosować kosmetyki tej samej marki do codziennej pielęgnacji.

Ilość postów: 159

korda

Z nami od 2021-01-12

Zmień kosmetyki pielęgnacyjne na lepsze. Szczególnie znajdź dla siebie dobrą odżywkę, która nawilży i odżywi włosy, a także ułatwi ich rozczesywanie. Poczytaj sobie na przykład o takim produkcie: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Insight-Anti-Frizz-Hydrating-Conditioner-900ml/1065 .

Ilość postów: 149

kulik

Z nami od 2021-01-21

Włosy wysuszają się, gdy używacie złych kosmetyków, często je poddajecie stylizacjom i suszycie za pomocą suszarek z maksymalnym ustawieniem ciepła... Jeżeli jeszcze regularnie farbujecie włosy farbą mającą w składzie amoniak to już zupełna katastrofa ... Zdecydowanie lepiej jest przerzucić się na farbę naturalną np. marki Color&Soin składająca się z naturalnych olejków,  nie podrażnia ona skóry i polecana jest osobom z wrażliwą skórą głowy. Doskonale kryje, łatwo się rozprowadza i ładnie pachnie