obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » jaka wódka na weselu ?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 23

ewelinka

Z nami od 2012-10-05

W imieniu przyszłego męża chciałabym zapytać jaką wódkę miałyście na swoim weselu. Wiadomo co kto lubi, ale chciałabym wiedzieć jaka wódka jest tania, dobra, a może lepiej dołożyć i kupić porządną ?

Ilość postów: 6

lusitka

Z nami od 2012-10-06

ewelinka, my mamy de luxe czysta gorzka. Podobno jedna z tańszych, ale też jedna z lepszych. Z tego co mój mąż mówił, jeśli kogoś stać na droższą to poleca Finlandię bo to najlepsza wódka wg. wielu mężczyzn. W takim wypadku jednak Finlandia kosztuje chyba 30 zł za 0.5 L a Gorzka ok 17 zł

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-10-06

a my będziemy chyba sami spirytus rozrabiać;) na większości imprez rodzinnych właśnie tak robimy, zawsze to taniej:)

Ilość postów: 23

ewelinka

Z nami od 2012-10-18

spirytus odpada, po ostatnich doniesieniach o wadliwym spirytusie nie chcę ryzykować.

stokrotka

Z nami od 2012-10-21

no fakt, że trochę głośno o tym teraz...ale my wesele mamy za rok, wtedy mogą być doniesienia o wadliwej wódce;) w każdym bądź razie, mnie to na razie nie zraża, zobaczymy może też w końcu się na wódkę zdecydujemy, jeśli tak to pewnie będzie to żołądkowa gorzka de luxe, ale póki co stawiam na spiryt :)

Ilość postów: 9

Sylwiak28

Z nami od 2012-10-21

my mięliśmy Krupnik, wiekszość gosci piła pierwszy raz i zachwalała, poszło sporo wódki, a nikt się nie czuł źle i widzę,że rodzinka go polubiła. Polecam :)

Edytowano: 2012-10-21 20:55:53

Ilość postów: 9

Sylwiak28

Z nami od 2012-10-21

A gdzie masz wesele? zgodzą sie na spirytus?

Edytowano: 2012-10-21 20:57:44

stokrotka

Z nami od 2012-10-22

a to muszą się zgodzić właściciele sali? myślałam, że jeśli kupuje się wódkę we własnym zakresie to im nic do tego jaki alkohol na stole wyląduje? ale mogę się mylić..:/ a nad miejscem się jeszcze zastanawiamy, ale albo w pałacu w godętowie albo karczma rycerska w lęborku

Ilość postów: 1

Malyna

Z nami od 2012-11-14

polecam Żubrówkę Białą, jest niedroga my z mężem akurat na promocję trafilismy w markecie i niecałe 18 zł kosztowała :) 

Ilość postów: 61

chipoldo

Z nami od 2012-11-15

dużo promocji przed świętami ma Polo Market. Ma dużo obniżek na popularne wódki. Tylko Polo ma dość wysokie ceny normalnie, więc nie wiem jak ta obniżka ma się do normalnych cen w innych marketach...ale jakby co, obniżki zrobili ;)

Malyna, Żubrówka Biała jest bardzo dobra, rzeczywiście :) Ja ze swojej strony polecam Gorzką Czystą De Luxe. W polo bodajże w tej promocji koło 17-18 zł. Warto wybrać się do hurtowni w Gdańsku...albo w Pruszczu ? Nie pamiętam dobrze, ale ja tam kupowałem wódkę De Luxe za 16 zł

Ilość postów: 11

aska

Z nami od 2012-12-04

Ja polecam zdecydowanie Gorzką de Luxe, również miałam:)

Ilość postów: 17

Kasiacissewska

Z nami od 2014-08-21

Soplica

Ilość postów: 11

Maylena

Z nami od 2016-07-30

Teraz na weselach coraz częściej pojawia się bimber. I co ciekawe ludzie go piją:)

Gdzie sprzedać sukne ślubne

Ilość postów: 6

Kalisi

Z nami od 2016-07-30

A co myślicie o wódkach smakowych. Takie jakie robi Soplica?

Zaproszenia ślubne

Ilość postów: 5

kedzierskazofia

Z nami od 2016-08-24

gorzka hihi!

Ilość postów: 16

tella

Z nami od 2017-01-09

stock, załatwiła mi znajoma po hurtowej cenie :)