obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » wódka i soki, ile?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 10

narzeczona

Z nami od 2012-06-21

widze ze wiekszosc tu juz po slubie to moze pomozecie, bo szukam i nic sensownego nie moge znalezc. Ile wódki i soków się liczy na osobe? czy wszystkich gosci bierze sie pod uwage?wiem ze u mnie czesc bedzie wino pić..ja już sie gubie w tym, a czas najwyzszy kupic bo wesele w lipcu;/

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-06-21

ja co prawda jeszcze sporo przed ślubem jestem, ale z tego wiem to przede wszystkim ważne jest czy robicie samo wesele czy z poprawinami i czy też bierzecie pod uwagę polter abend? bo jeśli i polter i poprawiny to wiadomo więcej się kupuje, wódkę chyba się liczy 0,7l na głowę (z poprawinami) ale są różne przeliczniki

Ilość postów: 33

bassiulka86

Z nami od 2012-06-21

narzeczona, jeśli chodzi o napoje to my chyba liczyliśmy ok 3l na głowę (razem z poprawinami) z czego jakieś 40% to napoje gazowane i po 30% woda i soki, ale jak chcesz to mogę poszukać w naszych notatkach ślubnych to dokładnie ci napiszę

narzeczona

Z nami od 2012-06-21

robimy z poprawinami ale poprawiny juz nie na sali tylko w formie grilla (jeśli pogoda dopisze) ale wiadomo ze tez napoje i alkohol będą schodzic, bassiulka bylabym wdzieczna jak bys mi napisala dokladnie ile liczyliscie, moze masz gdzies zapisane ile szampana mieliscie i owocow? u nas bedzie 81 osob juz  zdziecmi

Ilość postów: 22

marlenka_sl

Z nami od 2012-06-25

Jeśli chodzi o wódkę to zawsze najbezpieczniej kupić 1L na głowę, jeśli się robi z poprawinami, a 07L jeśli bez poprawin i to w zupełności starczy. Bo zawsze odpadnie jakaś babcia, która nie wypije i już flacha do przodu hihih

Ilość postów: 33

bassiulka86

Z nami od 2012-07-01

narzeczona, dostałaś wiadomość prywatną ode mnie? bo tam wysłałam Ci naszą rozpiskę dokładną ile czego mieliśmy na ślub razem z ceną.

jak to trochę obrobię to wkleje to tutaj, może akurat się komuś przyda:) 

narzeczona

Z nami od 2012-07-01

dzięki bassiulka ! dostałam wiadomość, ale gdybyś nie napisała mi o tym tutaj to nie wiedziałabym, że coś takiego jak wiadomość prywatną mogę dostać bo nigdzie mi się to nie wyświetliło:/

Ilość postów: 17

Kasiacissewska

Z nami od 2014-08-21

jeśli chodzi o soki, to chyba z 2-3 l na głowę powinno starczyć

Ilość postów: 4

Agniesia1988

Z nami od 2015-01-19

Zadzwoń do jakiejś firmy robiącej wesela, albo kogoś kto ma doświadczenie 
http://www.nawaszewesele.pl/. U nas przelicznik był 0,5L wódki i 1L soków 2L napojów gazowanych.

Ilość postów: 4

kamisucha

Z nami od 2015-02-24

U nas też było około 0,5 litra wódki na głowę. Ale reszty nie pamiętam niestety Ale pewnie zbliżone wartości. Te 0,5 litra wódki jest tak na prawdę wszędzie.