obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » Panny Młode 2013

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 23

kasia_1985

Z nami od 2012-09-14

tak, basiulka dostałam sukienkę, ale ostatecznie pojechałam do galerii z kumpelą i kupiłam taką fajną żywo zieloną przed kolana- taki tulipan czy jak to się mówi;/

zadziorra- jasne że się przygarniemy - witam:) powiedz coś o sobie:)

Ilość postów: 8

zadziorra

Z nami od 2012-09-14

no tak..powinnam od razu coś o sobie napisać - sorki;) nazywam się Magda, jestem ze Słupska mam 23 lata, mam 2-letniego synka Kacperka i od 5 lat jestem z jego tatą, postanowiliśmy wziąć ślub, planujemy kolejne dziecko, niby ślub nam do tego potrzebny nie jest ale łatwiej żyje się w sformalizowanym związku:) niestety widzę, że wy wszystkie jesteście z okolic 3miasta, szkoda ale co zrobić,,chociaż sobie porozmawiiam z wami:)

Ilość postów: 9

zofijka

Z nami od 2012-09-21

zadziorra, ale Ci zazdroszczę dzieciaczków :) Ja niestety mojego ukochanego nie mogę na razie przekonać do dzieci. Mówi, że ciężkie czasy, pracy brakuje itp. ehhhh...

zadziorra

Z nami od 2012-09-21

w naszym przypadku synek to wpadka ale bardzo się z niej ucieszyliśmy:) teraz nie wyobrażam sobie życia bez Kacperka no i czas najwyższy pomyśleć o następnym ale teraz to już po ślubie- tak jak powinno być:) a Twój facet po ślubie na pewno zmieni zdanie:) już macie datę wybraną? 

zofijka

Z nami od 2012-09-25

Tak 07.09.2013 :) Szukamy sali w Słupsku, ktoś może jakąś polecić...aha, to chyba nie w tym wątku, to napiszę w osobnym :)

Edytowano: 2012-09-27 20:27:16

Ilość postów: 11

aska

Z nami od 2012-09-27

zofijka na pewno w Sopocie ? :)

zofijka

Z nami od 2012-09-27

hehe, ale beka :D dzięki aska, oczywiście chodziło o Słupsk:) Na szczęście w tamtym wątku napisałam już dobrze :) poprawiam. dziękuję :*

aska

Z nami od 2012-10-01

Zosiu, z tego co się orientuje fajne sale ma przymorze, to jest chyba jeden właściciel i z tego co widzę on ma sale tutaj, jak w katalogu firm wybierzesz Powiat Słupsk, to to są te Lazur, Hotel Staromiejski i jakieś tam jeszcze. Ogólnie moja koleżanka ze studiów miała wesele w Staromiejskim i byłą bardzo zadowolona.

aska

Z nami od 2012-10-01

ja mierzyłam też dużo, ale spokojnie nie każdy odbiera to jako przymus, coś złego. Dla mnie naprawdę była to sama przyjemność, ale może dlatego że ja mierzyłam max 10

Edytowano: 2012-10-01 10:30:53

Ilość postów: 5

karina

Z nami od 2012-10-04

Przede wszystkim to trzeba najpierw przymierzać z każdego kroju, żeby wiedzieć czy chce się suknie rybkę, czy może z odkrytym przodem, czy 'balową', a dopiero później upatrzyć sobie odpowiedni rodzaj, przynajmniej ja tak robiłam :)

ewelinka

Z nami od 2012-10-05

Mi się podobają baaaaardzo 'rybki', ale niestety nie każdy ze swoją figurą może w niej wyglądać dobrze i nie mówię tutaj tylko czy ktoś jest gruby czy chudy. Przede wszystkim przydadzą się bioderka

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-10-06

dziewczyny teraz ponoć sie zaczną wyprzedaże w salonach tak mi babka w BJ w Wejherowie powiedziała że pod koniec roku salony robią wyprzedaże kolekcji z danego roku..więc jakby któraś coś słyszała to dawajcie znać gdzie się już są:) 

ewelinka

Z nami od 2012-10-09

potwierdzam :)

kasia_1985

Z nami od 2012-10-12

w zeszłym roku przyjaciółka kupiła suknię właśnie z wyprzedaży w gdyni w salonie Marietta chyba (na przeciwko batorego) suknia super a dostała ją o połowę taniej niż normalnie była, też się będę czaić na przeceny-zawsze można na kolejnej rzeczy zaoszczędzić trochę:) 

ewelinka

Z nami od 2012-10-18

Przechodziłam ostatnio koło BJ w Wejherowie i mają -70% na suknie :)

Ilość postów: 22

marlenka_sl

Z nami od 2012-10-27

Tylko czy te suknie przeceniane to są dobrej jakości...warto się przyjrzeć.

aska

Z nami od 2012-10-30

myślę, że tak, one po prostu są ze starej kolekcji. Projektanci wrzucają w nowym roku nowe suknie no i stare trzeba sprzedać. Nie znaczy to, że są gorsze.

kasia_1985

Z nami od 2012-11-02

w niektórych salonach są to nowo szyte suknie na miarę czyli jakość taka sama jak nowej kolekcji, ale w większości to są suknie wystawowe, czyli te które służyły przez cały rok do mierzenia i wszystkie poprawki robione są na tej sukni, która wisi w salonie, nie szyją nowej na miarę, tak czy siak wg mnie opłaca się:]

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-12-08

ufff...byłam wczoraj mierzyć suknie i już mam dość na razie:/ nie wiedziałam że to takie męczące :) niestety jeszcze nie znalazłam 'tej jedynej', gdynia zaliczona, jak nazbieram siły to ruszę dalej tylko nie wiem czy lepiej kierunek gdańsk czy wejherowo?

kalinka

Z nami od 2012-12-11

nie narzekaj:) ja uwielbiam mierzyć..czuję się jak księżniczka:D