obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » Panny Młode 2013

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 10

narzeczona

Z nami od 2012-07-13

ja tez sie nie moglam doczekac mierzenia:) ale poki wam sie chce to chodzcie i mierzcie dziewczyny, ale tak jak marlenka mowi bedziesz miala jeszcze tego dosyc:) ale co do kupowania to radze wstrzymac sie az beda przeceny i wyprzedaze pod koniec roku, mozna kupic suknie nawet za polowe ceny, mi sie tak udalo:)

Ilość postów: 23

kasia_1985

Z nami od 2012-07-15

kupować na razie nie będę, bo ślub planujemy zimą 2013 więc jeszcze dużo za wcześnie a nie wiem czy się nie roztyję so tego czasu:) piękny weekend mamy nie? myślałam że uda mi się na plaże skoczyć trochę się opalić a tu taka pogoda:/ ale już się przyzwyczaiłam, że jak wolne z pracy to brzydka pogoda jest, dobrze że urlop dopiero w sierpniu:)

Ilość postów: 3

Justynka2013

Z nami od 2012-07-17

Dziewczyny a dużo lokali odwiedziliście( zanim wybraliście razem z przyszłym mężem ten właściwy), czy  już na samym początku wybraliście złotą dziesiątkę czy stworzyliście jakąś listę, że w którymś z tych lokali na 100% chcecie zrobić wesele, bo np.polecali znajomi albo słyszałyście, że miejsce jest warte swojej ceny.Czy często były rozczarowania bo miejsce wypadało znacznie słabiej niż było to pokazane na stronach internetowych i zdjęciach?

Podpowiedzcie jeszcze ile szukałyście wybranego miejsca bo ja jestem zupełnie zielona w tym temacie;)

Z góry dzięki za odpowiedz;) i pozdrawiam Forumowiczki 

kasia_1985

Z nami od 2012-07-19

ojj..mi się zdaje, że mi sporo zajmie szukanie sali:)jestem dość wybredna:) a w miejscu polecanym przez znajomych nie chciałabym bo lubię być oryginalna więc i moje wesele musi być inne niż znajomych;)

Ilość postów: 22

marlenka_sl

Z nami od 2012-07-20

dokładnie, Justynka im szybciej tym lepiej. Niestety mamy takie czasy, że te lepsze sale potrafią być na dwa lata wcześniej zarezerwowane (nie znaczy, że są one drogie). Moim zdaniem sala i zespół to dwie najważniejsze rzeczy, od których musisz zacząć. Oczywiście do terminu sali również dopasuj termin w kościele, bo już nie raz słyszałam o sytuacjach, że ktoś się cieszył, że już ma termin na sali, a w kościele albo nie były miejsca już na ten termin, albo godziny 19 lub później, no a chyba nie chciałabyś dojechać na salę 20-21 ;)

Ilość postów: 2

monisia86

Z nami od 2012-07-24

dzięki kasia_1985 za odpowiedź.

nie odzywałam się, bo miałam ostatnio dużo na głowie, a oprócz tego byliśmy w górach na wakacjach. Niestety wszystko co dobre (urlop) szybko się kończy:(  Wesele robimy w Nordowim Molu na ok. 80 osób. sala jest duża, więc nie będzie ścisku na sali. ostatnio ogłądałam sukienki, ale na razie nic mi nie wpadło w oko. niby jest duży wybór, ale żadna sukienka mnie nie zachwyciła. mam nadzieję, że  niedługo znajdę tą wymarzoną sukienkę. na szczęście mam jeszcze dużo czasu

Ilość postów: 12

fifka22

Z nami od 2012-07-26

To fakt, jest jeszcze wiele czasu u mnie, ale już też rozglądam się za sukienkami i z tego co widzę coraz więcej jakiejś chińszczyzny jest, trzeba strasznie uważać. Monisia, jak Ci się udało termin w Nordowim dorwać?:) Piękne wesela tam są :)

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-08-01

hej dziewczyny:) długo mnie nie było, ale na początku jakoś nie miałam czasu zasiąść do kompa a później byliśmy na wakacjach odpocząć :) co tam u Was? jak wam lato mija?

kasia_1985

Z nami od 2012-08-03

jak ładna pogoda to chyba nikomu się nie chce przed kompem siedzieć:) ale dobrze że jest ciepło, przez chwile myślałam że nici z lata i nie zdążę się opalić a we wrześniu na wesele idę do kuzynki i fajnie chociaż kilka promieni słonecznych złapać:) jeszcze mamy troche czasu do zakupu sukni, ale macie już jakieś typy? chociaż w jakim stylu chciałybyście mieć kieckę?

Ilość postów: 12

fifka22

Z nami od 2012-08-13

co prawda jeszcze rok mi został, ale już powoli myślę o mojej wymarzonej suknie :) Bardzo chciałabym 'rybkę', ale słyszałam, że nie każdemu pasuje :/ Z drugiej strony chciałabym krótką, ale rodzina mojego przyszłego męża jest dość staromodna i na pewno zaczną się komentarze...

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-08-13

fifka...i tak co byś nie założyła to i tak będą komentarze, nigdy ni trafisz w każdego gust:) rybki są bardzo ładne, takie eleganckie ale nie do końca wygodne krępują nieco ruchy no i musisz mieć ładne wcięcie w tali i bioderka żeby suknia się ładnie eksponowała:) ja niestety odpadam pod tym względem:) a krótkie mi się bardzo podobają:)) i wiem jedno..jak mi się jakaś spodoba to nie będę się zastanawiać co powie babcia albo wujek zdzisio jak mnie zobaczy w tej kiecce:)to nam ma się podobać! :)

Ilość postów: 33

bassiulka86

Z nami od 2012-09-02

dziewczyny, ale tu u was cicho:) jak tam wasze przygotowania??:) nam jutro mija pierwsza rocznica ślubu...ale ten czas zleciał:) cieszcie się przygotowaniami póki możecie:) pozdrawiam wszystkie Przyszłe Panny Młode!

Ilość postów: 3

Justynka2013

Z nami od 2012-09-03

Gratulacje;) niby rok minął ale pewnie się wydaje jakby to było pare miesięcy temu, zwłaszcza jak można sobie filmik z wesela zobaczyć;). My ślub planujemy za rok, na jesień , niby dość dużo czasu ale tak myślę, że jak już wpadniemy w ten wir przygotowań, to miesiące do uroczystości szybko zlecą..

bassiulka86

Z nami od 2012-09-03

dziękuję Justynka:* co do przygotowań to nim się nie obejrzysz a już będziesz mężatką:) wiem co mówię, ale korzystaj z tego pięknego okresu narzeczeństwa póki trwa:)) zazdroszczę Wam, że jeszcze wszystko przed Wami:) 

kasia_1985

Z nami od 2012-09-03

łooj..znowu się nie odzywałam tyle czasu:/ ale miałam urlop, później gości i tak zeszło. a teraz mam problem, za 2 tygodnie jadę na wesele do kuzynki i  nie wiem gdzie uderzyć po kieckę:/ nie chcę jeździć po centrach handlowych bo nigdy nic tam nie mogę znaleźć i tylko czas trace, znacie jakieś miejsce w gdyni z dużym wyborem?pomóżcie! ;(

kasia_1985

Z nami od 2012-09-03

i bym zapomniała:) bassiulka86 -> wszystkie najlepszego w 1 rocznicę! mam nadzieję, że mąż się za dużo nie zminił z czasu przed ślubem?;>

bassiulka86

Z nami od 2012-09-04

dziękuję kasiu:* póki co nie mogę narzekać na męża bo dba o mnie jak tylko może, ale zobaczymy jak to będzie po porodzie..czyli już niedługo;)mam nadzieję, że się nie zmieni zbytnio;)

a co do sklepów z sukienkami..ja kilka lat temu do siostry na wesele kupiłam sukienkę na hali w gdyni- pod ziemią, ale z tego co zauważyłam zbyt często sukienki się tam nie zmieniają, fakt mają ładne, spory wybór ale dużo oklepanych..:/ w zeszłym roku dla siebie na poprawiny kupiłam w galerii bałtyckiej ale mówiłaś, że centra odpadają..choć wg mnie tam najwięcej znajdziesz:)bo w małych-prywatnych sklepikach to jednak słaby wybór jest..

kasia_1985

Z nami od 2012-09-07

na hali byłam:/ jedna mi się nawet podobała ale wolałabym coś innego, do galeri aż mi się nie chce właśnie jechać bo niedość, że tam pełno ludzi to jeszcze dużo chodzenia...ehh wiem, że marudze:/ w klifie chyba nie bardzo coś znajdę a innych centrów w pobliżu nie mamy;/ chyba rzeczywiście gdańsk mi zostaje..

bassiulka86

Z nami od 2012-09-13

i jak kasiu, dostałaś sukienkę gdzieś? bo chyba teraz w sobotę na to wesele się wybieracie ?

Ilość postów: 8

zadziorra

Z nami od 2012-09-14

witam wszystkie 'trzynastki':) pozwólcie że dołączę do waszego grona:) mamy wstępnie datę, salę i fotografa:) <jupi> przygarniecie mnie?