obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » maj 2012

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 61

chipoldo

Z nami od 2012-05-26

No to czekamy na euro, pewnie...tzn faceci, kobiet to pewnie nie bardzo interesuje

Ilość postów: 32

ilonka

Z nami od 2012-06-01

ale tu cicho :))), to może ja zacznę. Jeśli nie ma się o czym gadać to można o pogodzie heh. cały tydzień było ładnie, trzeba było w pracy przy biurku siedzieć, a przychodzi weekend i wietrzysko i deszcze. Dlaczego nie może być takiej pogody jak w Egipcie ;P

Ilość postów: 22

marlenka_sl

Z nami od 2012-06-02

no niestety, cały weekend taki zapowiadają:/

....no ale jakby nie patrząć wciąż wiosna, wiec pogoda może mieć wahania. Minusem jest to, że jest to weekend i wiele planów nie wypali

niestety:/ 

Ilość postów: 1

aldonka

Z nami od 2012-06-04

witam wszytskich :) jestem tu nowa i troche sie gubie,ale mam nadzieje,ze sie odnajde :) widze,ze stronka dopiero rusza,fajnie byc gdzies od samego poczatku ;)

u nas juz lato,przynjmniej w kalendarzu,bo za oknem to jesien totalna :p

Ilość postów: 33

bassiulka86

Z nami od 2012-06-04

hej aldonka:) witamy w naszym skromnym (póki co) gronie:) powiedz nam coś o sobie - pewnie trafiłaś tu bo jesteś przyszłą panną młodą? a może jesteś młodą mężatką tak jak niektóre z nas?:) jak jesteś przed ślubem to możesz liczyć na naszą pomoc:) 

odnośnie pogody...porażka jakaś..jesień jak nic..;/ ale ponoć od środy ocieplenie ma przyjść i słoneczko ponoć wraca:)już się nie mogę doczekać:) 

Ilość postów: 22

marlenka_sl

Z nami od 2012-06-05

mamy wtorek i już zdecydowanie cieplej. Byle znowu się nie okazało, że przyjdzie weekend, mnóstwo planów, i nagle znowu pogoda się skopie :/

Ilość postów: 48

stokrotka

Z nami od 2012-08-01

nie wiem czy Narzeczona tu zagląda jeszcze, bo z tego co kojarzę jest już po ślubie..ale jeśli tak to pochwal się jak było?:)czy wszystko z godnie z planem?:) no i najszczersze gratulacje i najlepsze życzenia na nowej drodze życia!! 

Ilość postów: 10

narzeczona

Z nami od 2012-08-14

dziewczyny ja już jestem po..:)

dziękuję stokrotko za życzenia:):* wszystko wyszło super, goście i my bardzo zadowoleni oczywiście nie obyło się bez drobnych wpadek, stresu i łez ale ten dzień będę zawsze wspominać z łezką w oku że to już za mną:) czas zleciał nie wiem kiedy i już było po wszystkim, teraz z podróży poślubnej wróciliśmy, jak będę miała chwilkę to usiądę i napiszę recenzję z tego piękinego dnia:) (chyba będę pierwsza;)) pozdrawiam was gorąco:) Młoda mężatka:)