obrączki

FORUM » Książka, Film, Muzyka » Jakie książki lubicie ?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 61

chipoldo

Z nami od 2012-05-26

Ja uwielbiam autora Scott Turow. Bardzo fajne kryminały, troszkę bardziej zagmatwane niż Cobena...
Polecam także P.J. Tracy, czyli matka i córka piszące kryminały. Wyśmienite książki!!1

Ilość postów: 32

ilonka

Z nami od 2012-05-28

Ja uwielbiam nasze kochane lekturki. Tak, może to dziwne, ale dopiero po szkole przeczytałam Pana Tadeusza, Trylogie, Krzyżaków. Często pewnie nie zdajemy sobie nawet sprawy jakie nasze książki są ciekawe

Ilość postów: 23

ewelinka

Z nami od 2012-10-05

Viva, Gala i Show ;))

Ilość postów: 6

siedmil

Z nami od 2015-02-11

Te, które otwierają naszą głowę. Mają coś ciekawego do przekazania. Bo sama rozrywka jest nudna... ;]

Ilość postów: 6

KaczuszkaOla

Z nami od 2015-03-19

a ja polecam przeczytać "Jeździec miedziany" Pauliny Simons. Wspaniała książka!

Ilość postów: 126

sasha77

Z nami od 2016-07-22

Ja ostatnio nadrabiam z listą fantastyki od http://kulturaslowa.pl/artykuly/ - nie macie pojęcia jak bardzo tęskniłam za fantastyką :p a mówia, że sie z niej wyrasta... głupota : p

Edytowano: 2016-07-22 14:31:44

Ilość postów: 11

ulcia888

Z nami od 2017-04-04

Ja generalnie jestem molem książkowym i moja biblioteka jest bardzo pokazna :) Z racji tego, że dużo czytam to staram się kupować tanie książki. Koleżanka poleciła mi tą księgarnię http://bonito.pl/. Ceny naprawdę bardzo przystępne a do tego można znaleźć tam niemal każdy tytuł :)

Ilość postów: 3

Portos

Z nami od 2017-10-14

Ja ostatnio czytam Sumlińskiego

Ilość postów: 3

Dorota1919

Z nami od 2018-02-26

Ja ciągle kupuję nowe książki, które potem leżą zakurzone, bo nie mam czasu je przeczytać : )

Ilość postów: 4

Idka23

Z nami od 2018-03-20

Ja czytam ostatnio dużo Jodi Picoult i Stephena Kinga. Mój narzecozny natomiast H. Cobena. Jakoś te wątki horrorowo-kryminalne mnie najbardziej interesują ostatnio.

Klarkia90

Z nami od 2018-03-21

Cześć wszystkim. Lubię książki rożnego typu od literatury faktu po poradniki psychologiczne. Ostatnio kolega pożyczył mi bestseller: 4-godzinny tydzień pracy Timothy Ferriss. Lubię też sięgnąć po biografie - narzeczony czytał ostatnio
biografię Beksińskiego. Polecam z całego serca.

Ilość postów: 14

NorbertM

Z nami od 2018-04-22

Ja uwielbiam książki z gatunku sci - fi i fantasy. Aktualnie czytam "Hyperion" D. Simmons-a.

Ilość postów: 35

novaman

Z nami od 2018-05-06

No ja to lubię raczej takie fantastyczne rzeczy http://dzikabanda.pl/teksty/rankingi/10-ksiazek-najbardziej-zakazanych/ To mnie wkręca niesamowicie. Tylko w trakcie
czytania mi często ciężko funkcjonować, bo mi się świat wokół mnie wydaje taki bez wyrazu. : D A przecież
świat jest piękny. ; )

martyna90i

Z nami od 2018-06-05

Miło czyta mi się książki fantasy, a poza książkami jest wiele fajnych opowiadań. Ostatnie pozycje wybrane przeze mnie to Pan Lodowego Ogrodu (aktualnie kończę II tom :D), Hobbit i Władca Pierścieni. Fajnie też mi się czyta różnorakie reportaże. Z mniej znanych książek polecam Futu.re.

Ilość postów: 1

sergiusz32

Z nami od 2018-06-08

g

Edytowano: 2018-06-08 07:51:15

Ilość postów: 8

Fiszek

Z nami od 2018-07-11

Najbardziej lubię czytać horrory. Moim ulubionym pisarzem jest Stephen King.

Ilość postów: 91

nero

Z nami od 2018-08-13

Raczej fantastyka lub przygodówki. Najważniejsze by była dobra fabuła :) Na ogół biorę jakieś bestsellery  z księgarni online http://www.taniaksiazka.pl/ i trafiam dobrze

MaryAnne

Z nami od 2018-10-03

Ja ostatnio przez tą pogodę i jesienną handrę coraz częściej sięgam po romansidła... ;)

MaryAnne

Z nami od 2018-10-03

Cytat:

Ja czytam ostatnio dużo Jodi Picoult i Stephena Kinga. Mój narzecozny natomiast H. Cobena. Jakoś te wątki horrorowo-kryminalne mnie najbardziej interesują ostatnio.
ale tę fazkę też już przeszłam :D

Ilość postów: 63

reszkaa

Z nami od 2018-10-07

Kocham Cobena :D wszystkiego jego książki są mega, słyszałam, że netflix ma zekranizować jego wszystkie powieści :D