obrączki

FORUM » Sala weselna » Restauracja na randkę.

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 32

Inatka93

Z nami od 2018-11-16

Jesteśmy na forum ślubnym, a tak niewiele pisze się tutaj o pierwszym spotkaniu, albo zaręczynach. Może podzielicie się tutaj wspomnieniami?

U nas to było tak, że na pierwszą randkę pojechaliśmy do Gorzowa, a oświadczyny odbyły się w Bubbles Bar Warszawa . To nastrojowe miejsce, w którym pierwszy raz jadłam kraba. Nie zapomnę tego nigdy ;) .

Ilość postów: 54

elabarbara

Z nami od 2018-12-06

Najprzyjaźniejszym lokalem, jaki znam i z tego co wiem organizują tam uroczystości rdzinne, jest Restauracja Akademia. Ile razy przyjeżdżamy do Warszawy, to maluchy pytają się, kiedy tam pójdziemy. Super atmosfera i elegancki wystrój przyciąga nie tylko dorosłych. Można naprawdę poczuć się tu przyjemnie i smacznie Ostatnio delektowaliśmy się tu z całą rodziną najlepszymi w całym mieście ręcznie lepionymi pierogami.

Ilość postów: 14

izabelka

Z nami od 2019-01-04

Super pomysłem jest wybór restauracji, która posiada na swoim zapleczu zmywarkę gastronomiczną, tak żeby talerze były czyste. Trochę wtopą będzie zabranie dziewczyny do restauracji gdzie serwują dania na brudnych talerzach. Sprawdźcie zmywarkę polskiej marki Stalgast: https://www.gastrro.pl/stalgast-zmywarka-uniwersalna-50x50-cm-z-dozownikiem-plynu-myjacego-400-230-v-801506.html