obrączki

FORUM » Plotki, ploteczki » Jak urządzić mieszkanie?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 30

emill1002

Z nami od 2018-01-29

Zastanawiam się nad jakimiś ciekawym dodatkami do swojego mieszkania. Może ktoś z was jest w stanie mi coś podpowiedzieć? Mi bardzo podoba się taki pomysł jak Pufy do salonu. Co wy sądzicie na ten temat? Uważacie, że to dobre i przydatne rozwiązanie?

Ilość postów: 39

Wersal24

Z nami od 2018-02-16

Ja uważam, że najlepszy jest styl prowansalski. Teraz to w ogóle ze stylami w urządzaniu wnętrz. Style modne, aktualne trendy tak szybko się zmieniają, że naprawdę nie sposób za tym nadążyć. Ja generalnie wychodzę z założenia, że należy stawiać na takie rozwiązania, które mają charakter ponadczasowy i sprawdzają się przy różnych okazjach. Jednym z takich jest styl rodem z Prowansji, który urządziłam w swoim mieszkaniu. Dla mnie osobiście ten styl ma przede wszystkim taki plus, że łączy w sobie z jednej strony elegancję, a z drugiej zaś naturalną wiejskość. Niewiele jest takich stylów mających eklektyczny charakter. I możecie mi wierzyć na słowo, że niewiele potrzeba wysiłku, aby taki styl urządzić we własnych czterech kątach. A jak jesteśmy przy czterech kątach, to chciałam Was poprosić o wyrażenie opinii, czy kiedyś miałyście do czynienia z firmą Gothaer - https://www.gothaer.pl/. Zastanawiam się nad ubezpieczeniem swojego mieszkanka i szukam odpowiedniej firmy. Wiecie, to jednak jest poważna decyzja i nie ma co robić żadnych pochopnych ruchów.

Ilość postów: 3

ladyshin

Z nami od 2018-03-11

Ja mam za to pytanie o werandę. Mam u siebei i zastanawiam sie co zrobic ze schodami, cyz położyć takie deseczki tam osobne czy też na to dac matę wejściową która jednak troche pomoże w utrzymaniu czystości. Czy postawić tlyko na płytki na przykład?? 

Ilość postów: 4

Olisa

Z nami od 2018-03-24

mnie zawsze podobał się kominek w salonie i jak tylko była taka możliwość kupiliśmy fajny kominek typu koza. Z perspektywy czasu wiem, że warto poczytać na forach jak czym palić, więcej informacji w tym temacie znajdziesz tu http://eco-profi.pl/opal-do-kominka/ bo w kominku też można palić mało ekonomicznie

Ilość postów: 3

Igusia123

Z nami od 2018-03-26

Zależy w jakim klimacie chcesz urządzić salon. Ja też mam takie puffy, ale w sypialni.. one są wygodne do typowego "leniuchowania" i oglądania tv. Na takich puffach nie usiądziesz i nie wypijesz wygodnie kawki przy stoliku, no i nie wyglądają jakoś super elegancko .

Ilość postów: 6

moniczka

Z nami od 2018-03-27

Mi się podoba minimalizm, więc pufy super, można z nich zrobić też podnóżki podczas oglądania TV :D 

Proponuję jednokolorowe, np. beżowe, bez żadnych motywów kwiatowych i esów-floresów.  

Ilość postów: 25

kasiajaw

Z nami od 2018-05-25

Ja stawiam zawsze na nietuzinkowe rozwiązania. Bardzo lubię styl nowoczesny. Szukam obecnie fotela do salonu - chcę, aby był nietuzinkowy dlatego zastanawiam się nad którymś z foteli dostępnych na stronie https://www.dutchhouse.pl/meble/fotele-i-krzesla/fotele-wiszace. Wydaje mi się, że to może być całkiem dobry wybór.