obrączki

FORUM » Pozostałe » Leki na PMS ?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 27

elabarbara

Z nami od 2018-01-19

1. Cześć, chciałam spytać się Was o opinie na temat leków na PMS: http://www.castagnus.pl/. Czy którejś z Was pomogły na objawy, zarówno psychiczne, jak i fizyczne? Ja od jakiegoś czasu strasznie cierpię przed okresem, ból pleców i problemy ze snem to standard… Dlatego chciałabym z tym coś zrobić, ale nie wiem co będzie najlepszym rozwiązaniem takich problemów, będę wiec wdzięczna za rady!

Ilość postów: 5

meggied

Z nami od 2018-04-17

nie brałam leków na pms, ale też niestety odczuwam go bardzo mocno, szczegolnie pod wzlędem zmiennych nastrojów, a jak dojdą do tego jakieś problemy w pracy to już w ogóle sie nie da ze mną dogadać, bo robię się bardo nerwowa, nawet sobie nervomix control kupiłam i ajk jest tka potrzeba to biorę, sama widze ze lepiej ię po tym czuje, na pewno tak bardzo ie daje się ponieść emocjom ;)

Ilość postów: 32

tella

Z nami od 2018-05-11

A myślałaś o antykoncepcji hormonalnej jako o leku na uciążliwy PMS? Takie niwelowanie tych dolegliwości zaproponowała mi moja ginekolog w przychodni, jeśli mi nie wierzysz przeczytaj ten artykuł http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-doustna-jakie-daje-korzysci-poza-antykoncepcyjnymi/ , tu masz wymienione wszystkie zalety takich tabletek 

Ilość postów: 49

kasiajaw

Z nami od 2018-06-15

Poproś swojego ginekologa o to, aby przepisał Ci tabletki Vixpo. Są to tabletki antykoncepcyjne, które zawierają niewielką dawkę hormonów. Świetnie wpływają na PMS - wiem, co mówię, bo sama miałam okropne problemy z tą przypadłością, a od kiedy je biorę mam święty spokój.

Ilość postów: 7

PatiKom

Z nami od 2018-06-26

Z tego co wiem to te tabletki co piszesz mozna brac tylko 3 miesiace wiec nie mysle by byly dobrym rozwiazaniem, a tym bardziej ze bylyby brane bez konsultacji z lekarzem. Duzo lepszym i stabilniejszym rozwiazaniem byłoby stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Ja biore tabletki vines bo są ultralekkie i czuje sie po nich bardzo dobrze. Nie mam pms, okres mniej obfity i bardzo regularny no i wysokie libido :D