obrączki

FORUM » Uroda » Macie problem z PMS

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 54

elabarbara

Z nami od 2018-01-19

1. Ja zazwyczaj podczas PMS walczę tylko z wielką ochota na słodycze i humorkami, ale jak ostatnio poczytałam o tym na http://www.castagnus.pl/niezbedne-informacje-o-PMS, to się przestraszyłam – nie ma reguły na objawy, do tego mogą występować jednocześnie. Teraz boję się, że następny PMS nie będzie taki lekki… Zastanawiam się więc, co będzie najskuteczniejszą ochroną, macie jakieś naturalne sposoby, czy jednak korzystacie z leków?
Ilość postów: 37

suzan

Z nami od 2018-03-27

Ten środek jest skuteczny https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207  to naturalny  produkt.
Ilość postów: 41

tella

Z nami od 2018-05-11

Mi się PMS uspokoiło dokąd biorę tabletki antykoncepcyjne vines, wiedziałam o tym już wcześniej bo mi nawet sama ginekolog proponowała takie rozwiązanie na moje dolegliwości i nieregularne miesiączki ale jakoś zawsze takie tabletki kojarzyły mi się tylko z zabezpieczeniem przed ciążą. Czytałam niedawno ten https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10116369/7-zaskakujacych-efektow-stosowania-antykoncepcji-hormonalnej.html  artykuł i jestem zaskoczona tym jak wiele dolegliwości "leczy" antykoncepcja.Ilość postów: 148

kasiajaw

Z nami od 2018-12-06

Odkąd biorę Vixpo nie mam żadnych problemów z PMS. Te tabletki bardzo mi pomogły. Opowiedziałam mojemu lekarzowi o moich objawach a on zdecydował, że tabletki Vixpo powinny u mnie się sprawdzić. I się sprawdziły, jestem zadowolona.