obrączki

FORUM » Starania o dziecko » kwas foliowy

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 12

marima

Z nami od 2017-08-09

ile miesięcy przed zajściem w ciążę warto zacząć brać witaminy, kwas foliowy? Co oprócz kwasu się przydaje, wiadomo że dieta wszyktiego się nie załatwi szczególnie jak kogoś męczą potem w ciązy nudności. Teraz tak gorąco to i jeść się nie chce, jak ktoś ma początek ciąży w lecie to współczuję

Ilość postów: 44

MarciniakEwa

Z nami od 2018-01-24

Myślę, że kwas foliowy to taka podstawa,a reszta to dopasowana konkretnie pod nas, warto zrobić badania czy nie mamy czegoś niedoboru. Tutaj 
https://www.babyboom.pl/ciaza.html
 sobie możecie poczytać na temat ciąży, jak o siebie i maluszka dbać ;)

Ilość postów: 12

marima

Z nami od 2018-04-20

z tego co mówił mój lekarz to najlepiej jakieś pól roku przed ciążą wtedy wszelkie mozliwe braki są uzupełnione, oprocz kwasu foliowego też dobrze jest brać dha, witaminę d3 której braki mamy wszyscy, a jest wazna dla kości, mi lekarz kazał brać mama dha premium, 2 tabletki i msz wszystkie potrzebne witaminy i minerały, cieko je w jedeniu przyjąć, bo trzeba by jeść  i jeść ciągle

Ilość postów: 27

elabarbara

Z nami od 2018-06-21

Ja biorę kwas foliowy od ponad pół roku, i nic. Miałam zrobione wszystkie badania, mój mąż też i wszystko jest w porządku. Doszłam do wniosku że czas sobie pomóc i będę obliczać dni płodne, nawet znalazłam wskazówki jak to robić http://katalog-urody.pl/jak-obliczyc-dni-plodne-w-domu/ mam nadzieje że się uda.

Ilość postów: 39

kasiajaw

Z nami od 2018-06-29

Jeśli chcecie wiedzieć, że z Waszym dzieckiem wszystko jest w porządku to polecam zainteresować się też badaniami genetycznymi. Obecnie bardzo wiele kobiet decyduje się na to rozwiązanie, dzięki czemu śpią spokojnie. Poczytaj o tym, czym jest amniopunkcja. Z tego, co wiem, to jest to bardzo dokładne badanie.

Ilość postów: 43

emill1002

Z nami od 2018-07-03

Wydaje mi się, ż e o takie rzeczy najlepiej jest się zapytać lekarza. Na pewno jest jakis doświadczony Ginekolog Warszawa, który będzie mógł wam udzielić rzeczowej odpowiedzi na tego typu pytanie!