obrączki

FORUM » Hobby » Czy fototapety są nadal modne?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 76

emill1002

Z nami od 2017-07-31

Mam do was pytanie odnośnie aranżacji mieszkania. Czy uważacie, że  Fototapety są nadal modne? Zastanawiam sie czy zdecydować się na takie rozwiązanie, ale chciał bym też poznać waszeopinie

Ilość postów: 6

klaudiatarik

Z nami od 2018-01-16

Wiesz, ciezko jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie. To jest raczej kwestia gustu .. moge sie wypowiedziec tylko w moim wlasnym imieniu. Owszem, takie tapety sa bardzo pomyslowe .. najwiekszym ich plusem jest mozliwosc nadrukowania praktycznie wszystkiego czego zapragniemy. Jeszcze przemysle sprawe poniewaz jestem aktualnie przed remontem czy na jedna ze scian nie dac wlasnie takiego rozwiazania. Pytanie jest nastepuajce, co dac na reszte scian? Zastanawiam sie na polaczenie tynku ozdobnego z jakimis plytkami. Szukajac pomyslow na aranzacje znalazlam je na stronie Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-inspirowane-marmurem Czy waszym zdaniem jasne kolory beda w miare przyszlosciowe? Gdzie nie spojrze to biel i tym podobne sciany czy tez nawet podlogi. Dzieki za opinie!

Ilość postów: 3

Dorota1919

Z nami od 2018-03-13

Wydaje mi się , że już nie wygląda to fajnie. Jedynym wyjątkiem są pokoje dzieci i fototapety z postaciami z bajek .

Ilość postów: 4

janeczka12

Z nami od 2018-06-08

oczywiście! zwłaszcza w pokojach dzieci ;) tworzą piękne pokoiki ;)

asiakkasia

Z nami od 2018-07-04

fototapeta to fajne rozwiązanie aczkolwiek na jedną ścianę tylko ponieważ gdy mamy w każdym pokoju fototapetę to zaczyna nam się robić ścisk w mieszkaniu, tapety musiałyby do siebie spójnościowo bardzo pasować aby w wypadku posiadania chociaż jednej ściany w kazdym pokoju, wyglądało to dobrze

Ilość postów: 9

miranda

Z nami od 2018-07-19

Wydaje mi się, że nadal. Tylko chyba więcej osób decyduje się na takie zwykłe fototapety. Im bardziej krzykliwe i oryginalne, tym szybciej mogą się znudzić, więc przez to są mniej praktyczne. Ja sama się nad nią zastanawiałam, ale ostatecznie zupełnie inaczej zaaranżowałam ścianę. Za to moja siostra ma fototapety w salonie i w sypialnie - i moim zdaniem komponują się idealnie! 

teris

Z nami od 2018-09-03

JEszcze jakiś czas temu to może, ale teraz fotopatety chyba nie są jakoś bardzo popularne. O wiele lepiej zdecydować się na jakieś ciekawe kolory lub wzory na ścianach. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji w tym temacie.

aresta

Z nami od 2018-09-12

Wydaje mi się, że nie. Teraz o wiele więcej ludzi stawia na farbę - połączenia różnych kolorów itp. Jakieś wzory.

valia1

Z nami od 2018-11-08

Jak dla mnie tak. Jest tak wielki wybór motywów że one zawsze są modne ;)

Ilość postów: 15

dadertamin

Z nami od 2019-02-08

Agencja call girls from London to miejsce stworzone dla panów poszukujących odprężenia, relaksu i upojnych chwil w kobiecym towarzystwie. Wszystkie nasze dziewczyny są atrakcyjne, efektowne i gorące, na pewno spełnią oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

PrzemoO_22

Z nami od 2019-02-10

Wydaje mi się, że fototapety nie są już w modzie. 

marwi

Z nami od 2019-03-11

z tego co wiem to tak, nadal są bardzo modne

Ilość postów: 9

szelka

Z nami od 2019-03-22

Też słyszałam, że wróciły do łask. Ja jednak zdecydowałam się na białą tapetę w geometryczne złote wzory

ThomasNiko

Z nami od 2019-03-25

Podobno są modne, ale mi się nie podobają. 

amandaa1

Z nami od 2019-03-29

Ja tam nie lubię fototapet.. czy one były czy są modne to nie chcę je.

garen

Z nami od 2019-04-04

według mnie tak, nadal są modne, ja nawet mam jedną u siebie

nantia

Z nami od 2019-04-05

Mi tak specjalnie nie zależy czy jest fototapeta.. Raczej wolę farbę.

Ilość postów: 26

Zośkaka

Z nami od 2019-04-15

Myślę, że pomału wracają do łask. Sama zdecydowałam się na fototapetę w salonie.

Ilość postów: 1

inist

Z nami od 2019-05-22

W pokoju dziecięcym założyłam fototapetę z oferty https://dzieciatko.pl/kategoria-produktu/fototapety-dla-dzieci/ i dziecko nie interesuje czy jest modne, ale mu się podoba :)

Ilość postów: 1

miki789

Z nami od 2019-05-31

Warto rzucić okiem na fototapety na fototap.pl. Dużo ciekawych kolorów i wzorów. Jeśli chodzi o efekt 3D to można tutaj rzeczywiście trafić na obrazy które dobrze wykorzystują ten mechanizm. Z 3D różnie bywa, sam byłem na wielu filmach w kinie z efektem 3d gdzie go w zasadzie nie było widać...