obrączki

FORUM » Podróż poślubna » Polska czy ciepłe kraje ?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 61

chipoldo

Z nami od 2012-02-10

Może rozpocznę ten wątek, bo osobiście uważam, że podróż poślubna to tylko w ciepłych krajach. My niestety nie byliśmy nigdzie, więc może nawet nie powinienem się wypowiadać:) Po prostu czekamy, aż troszkę odżyjemy finansowo i fruuu, jeśli żona wsiądzie ponownie do samolotu ;)

Ilość postów: 5

asiowa23

Z nami od 2012-02-18

myślę, że jak już odżyjecie finansowo to będzie kolejna przeszkoda... żona raczej wsiądzie do samolotu ale czy potomek nie będzie się bał ;) a tak swoją drogą to ja z mężem też nie byliśmy w podróży poślubnej ale za to ja, jako młoda małżonka poleciałam na ciepłą wysepkę razem z przyjaciółką ;) pewnie wiesz z kim ;) a miesiąc miodowy możemy razem sobie odbić... jak latorośle będą na to gotowe ;)

Ilość postów: 32

ilonka

Z nami od 2012-02-20

a gdzie byłyście asiowa ? :) ciepła wysepka ? kreta ? sorry, jeśli jestem zbyt ciekawska ;))

Ilość postów: 9

Sylwiak28

Z nami od 2012-02-21

my byliśmy w podróży poślubnej na greckiej wyspie KOS, w hotelu Archipeago :)...było super ... :))))))polecam

ilonka

Z nami od 2012-02-21

To może Sylwia wrzucisz parę fotek z podróży ślubnej do albumu?...przepraszam, ale ja z natury jestem strasznie ciekawska hihi A tak poważnie to zastanawiamy się nad Kretą, więc ciekawi mnie jak na wyspie KOS jest...gdziekolwiek ona jest ;)

Ilość postów: 9

Sylwiak28

Z nami od 2012-02-22

nieduża wysepka grecka, my byliśmy od centrum 7 km- podjechac można autobusem, który zatrzymuje się obok hotelu. Jako nowożeńcy dostaliśmy ładniejszy pokój :) -warto w biurze podrózy zaznaczyc,że jest to podróż poślubna, bo wtedy można otrzymać coś dodatkowego w hotelu :D,nam się bardzo podoło, w hotelu czyściutko-sprzątali nam codziennie-3 razy w tygodniu wymieniana pościel- i razy ręczniki:)w hotelu basen-bardzo czysty!, 2 bary z drinkami -jeden czynny od 10-18, drugi 18-24, alkohol nie za mocny ;)ale dobry:)jedzenie-stół szwedzki też bardzo dobre-można jeść do woli-zejść na kolacje o godz 19, a potem np o 20.30 mozna drugi raz :D...na każdą wycieczkę którą sobie zaplanowaliśmy otrzymywaliśmy suchy prowiant:), także nie trzeba było tracić kasy na kupowanie jedzenia. Generalnie na samej wyspie nie ma aż tak dużo do zwiedzania, ale są wycieczki na inne wyspy- my w ciągu tygodnia zwiedziliśmy dodatkowo 4 inne wyspy:)a każda inna i cudowana.

ilonka

Z nami od 2012-02-23

oooo, ale zazdroszczę, ale może mnie też to będzie czekać. Latoooo przybywaj !!! :) Sylwia, a jeśli to nie tajemnica to ile płaciłaś ? jak nie chcesz mówić to spoko, zrozumiem :)

Ilość postów: 85

sasha77

Z nami od 2016-06-28

nam się marzy Grecja... Santorini szczególnie <3 No ale, na razie jedziemy na wyprawę górską w Słowackie Tatry więc pakuje http://www.e-horyzont.pl/marki/javel-aqua.html bo nie wiadomo jak to będzie, po kosztach poszliśmy z noclegami :p

Ilość postów: 2

lutnia

Z nami od 2017-02-23

Tylko ciepłe kraje :) my uwielbiamy podróżować. Jak zdecydujecie się na zagranicę to mogę Wam polecić korzystanie z kantorów internetowych. Można sporo zaoszczędzić. My przetestowaliśmy ten konkretnie: https://ekantor.pl/

Ilość postów: 18

tella

Z nami od 2017-03-20

Ja bym stawiała jednak na ciepłe kraje może Egipt? Mnie taki pomysł kręci, o wiele bardziej niż najfajniejsze miejsce w Polsce

Edytowano: 2017-03-20 18:05:05

Ilość postów: 10

kulka12

Z nami od 2017-10-27

My zostaliśmy w Polsce, wyjechaliśmy w Karkonosze. Wcześniej zarezerwowaliśmy pobyt w hotelu Jelenia Struga. Zobaczcie ich ofertę http://www.jeleniastruga.pl/  było pięknie, bliskość gór, drzew i potoków pozwalała się zrelaksować. Dodatkowo piękne chwile spędziliśmy w hotelowym SPA było cudownie! <3 pozdrawiam