obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

The Celebration Band to grupa młodych ludzi kochających swoją pracę – jesteśmy zawsze tam, gdzie ludzie cieszą się swoim szczęściem, świętują, bawią się. Jesteśmy pełni satysfakcji za każdym razem, gdy naszą muzyką sprawiamy, że kolejna impreza staje się niezapomniana.

Gramy „na żywo” – żadnych podkładów czy playbacków. W repertuarze przewijają się utwory pop, rock, folk, biesiadne, a czasem nawet szanty. Każda piosenka przechodzi przez nasz skrupulatny warsztat, gdzie pracujemy nad jej aranżem. Zawsze staramy się wycisnąć z utworu jego najbardziej imprezowa esencję. Profesjonalne wykonanie oraz doskonała jakość sprzętu nagłośnieniowego i instrumentów sprawia, że nogi same rwą się do tańca!

Dbamy nie tylko o dobrą muzykę, ale z klasą i poczuciem humoru moderujemy każda imprezę, dostosowując konferansjerkę, zabawy i scenariusz do indywidualnych potrzeb uczestników. Oczepiny? Konkursy? Wszystkie stałe elementy eventu przygotujemy według własnych sprawdzonych sposobów, tak by nie powtarzać starych nudnych schematów. Współpracujemy z fotografami, kamerzystami, a także firmami eventowymi oraz grupami tanecznymi. Przygotujemy dla Państwa scenariusz i realizację imprezy od A-Z, a nasze doświadczenie gwarantuje, że będą Państwo zachwyceni. Zapraszamy do współpracy!

Cena: 5500.00
Zaliczka: 500.00
Godziny poprawin: do ustalenia
Cena poprawin: 2500.00
Ilość muzyków: 5
Ilość wokalistów: 3
Wokal męski: Tak
Wokal damski: Tak
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1118