obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Dom Gościnny "OPUS" prowadzi swoją działalność od 2008 roku. Zajmujemy się organizację imprez okolicznościowych, cateringiem, oprawą muzyczną do imprez, oraz dysponujemy pokojami noclegowymi dla naszych Gości. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy rodzinną atmosferę tak by czuli się jak u siebie w domu. Dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług, estetyki sal, pokoi i nakrycia stołów. Naszym Gościom proponujemy przede wszystkim potrawy kuchni polskiej, jak i również kuchni całego świata. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Nocleg
Dom Gościnny "OPUS" dysponuje 20 miejscami noclegowymi z łazienkami, salą jadalną, bankietową. Istnieje możliwość zamówienia śniadania, obiadów, kolacji

Catering
Zajmujemy się również cateringiem, prowadzimy obsługę takich imprez jak: wesela, bankiety, komunie, chrzciny, imprezy integracyjne, sylwestrowe i inne. Ustalając menu bierzemy pod uwagę charakter uroczystości, dlatego też menu jest ustalane indywidualnie do potrzeb naszych Gości. Imprezę możemy zorganizować w formie tradycyjnej podania dań do stołu, jak i również w formie stołu szwedzkiego. Dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług, estetyki sal, nakrycia stołów jak i wystroju wnętrza. Zdając sobie sprawę, że zlecane nam imprezy są ważnymi momentami w życiu naszych klientów chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości.

Dekoracje
Potrafimy profesjonalnie przygotować efektowną dekorację wnętrz na każdą imprezę okolicznościową.

Oprawa muzyczna
Wiemy jak ważnym elementem każdej imprezy okolicznościowej jest muzyka. Potrafimy w sposób profesjonalny przygotować wspaniałą oprawę muzyczną, tak by chwile spędzone wśród przyjaciół i rodziny były niezapomniane.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 5043

tagi: opus sala bankietowa chojnice wesele chojnicki