obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji imprez zamkniętych tj. wesela, przyjęcia, bankiety, stypy itp.
Co roku ponad 60 par obdarza nas zaufaniem powierzając nam przygotowanie i prowadzenie tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie klimatyzowane sale z niezależnym zapleczem, na których może się biesiadować w trakcie wesela odpowiednio 74 i 110 osób. Sale te są do wyłącznej dyspozycji naszych gości.

Chcąc przygotować jak najlepsze warunki dla organizacji imprez zamkniętych zapewniliśmy 30 miejsc parkingowych oraz całodobowy monitoring obiektu przez profesjonalną firmę ochroniarską.

Dokładamy szczególnych starań, aby przygotowywać przyjęcia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, dlatego wspólnie z organizatorami szczegółowo ustalamy menu i przebieg uroczystości.

Bogate menu zawierające kilkadziesiąt wykwintnych potraw, jest dostosowywane do upodobań naszych gości, przygotowujemy także potrawy no specjalne życzenie organizatorów wg ich sprawdzonych przepisów. Nad przygotowaniem i przebiegiem przyjęć czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel.

Wśród naszych klientów dużym powodzeniem cieszą się nosze wyroby garmażeryjne przygotowywane na wynos. Nasze rolady, sałatki, kaczki faszerowane, indyki i ryby są wspaniałą i smaczną atrakcją na stole podczas domowych uroczystości i świąt.

Ilość osób: 75
Cena min. za osobę: 125.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Poprawiny: Tak
Godziny poprawin: 6 godzin
Cena poprawin: 40.00
Pokój małżeński: Tak
Nocleg dla gości: 20
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 50.00
Parking: Tak
Ilość aut: 30
Dekoracje: Tak
Pokrowce krzesła: Tak
Monitoring: Tak
Klimatyzacja: Tak
Chłodnia: Tak
Lodówka: Tak
Ciasto: Tak
Tort weselny: Tak
Napoje zimne: Tak
Kawa: Tak
Herbata: Tak
Owoce: Tak
Stół wiejski: Tak
Stół słodkości: Tak
Korkowe: Nie
Upust w piątek: Tak
Barman: Tak

Ilość wyświetleń: 1960