obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Pełen skład zespołu to trzy osoby (dwóch facetów w średnim wieku, grających i śpiewających + wokalistka), ale często też dobieramy sobie zaprzyjaźnionych muzyków, jak tylko jest taka potrzeba. W zależności od potrzeb i rodzaju imprezy gramy w różnych konfiguracjach osobowych, najczęściej w składzie dwuosobowym (z wokalistką), lub trzyosobowym, a w razie potrzeby także w składzie jednoosobowym. W pełnym składzie gramy jedynie na niektórych koncertach, weselach i na specjalne zamówienie. Pod obecną nazwą (Helland) zespół istnieje od 2002 roku, jednakże muzyką zajmujemy się znacznie, znacznie dłużej. Nasz obszar działania to głównie województwo pomorskie, ale nie tylko (również graliśmy nie tak dawno w centrum i na południu Polski).

Repertuar:

Mamy szeroki i różnorodny repertuar, który zaspokoi gusta muzyczne publiczności w każdym wieku. Znajdziecie w nim państwo utwory zarówno wokalne jak i instrumentalne tworzące przyjemny klimat w czasie trwania imprezy. Gramy zarówno utwory własne, jak i covery znanych i lubianych artystów sceny krajowej i zagranicznej. Przez cały czas nasz repertuar starannie wzbogacamy, poszerzamy i ulepszamy, a to wszystko po to, aby dać Państwu odrobinę radości i maksimum zabawy na imprezach, które obsługujemy. W repertuarze obecnie posiadamy ponad 1000 piosenek, oraz wiele utworów granych instrumentalnie, które zadowolą słuchaczy w każdym wieku. Preferujemy przede wszystkim muzykę taneczną lat 50', 60', 70', szalone disco lat 80', niezapomniane utwory lat 90', aż do najnowszych hitów z list przebojów, a także klasyczne standardy, których nie może zabraknąć na żadnej prestiżowej imprezie. Do tańca zapraszamy w rytmie od walca, tanga, rumby, rock'n rolla, czy cha-chy poprzez utwory polskiej estrady i polskiego rocka do przebojów disco-dance. Gramy także utwory, których Państwo na próżno będziecie szukać w repertuarze innych zespołów zajmujących się podobną działalnością. Na specjalne zamówienie gramy również szanty, blues i rock typowo koncertowy. Granie i śpiewanie sprawia nam autentyczną przyjemność, co przedkłada się na jakość i co napewno wywiera pozytywny wpływ na gości.

Sprzęt:

Posiadamy wysokiej klasy nagłośnienie, instrumenty muzyczne (klawiszowe, gitary) renomowanych firm, profesjonalne oświetlenie (efekty dyskotekowe, w tym lasery), oraz własny transport.

Nasze propozycje na wesele:

W ramach usługi weselnej oferujemy Państwu szereg atrakcji, wspaniałą muzykę i wiele zabaw do białego rana:
- wyprowadzenie Państwa Młodych z domu (na życzenie klienta)
- Marsz Powitalny w lokalu - przywitanie Pary Młodej oraz zaproszonych gości w imieniu zespołu
- pierwszy taniec dla Pary Młodej (utwór wybiera klient, lub zespół w zależności od decyzji Pary Młodej)
- toasty oraz biesiady podczas imprezy
- tradycyjne staropolskie oczepiny
- podziękowania dla rodziców
- różnorodne konkursy oraz zabawy - przykłady
- karaoke dla odważnych
- poza tym dużo, dużo, dużo szalonej zabawy w różnych rytmach, dla starszych i młodszych.
- na zakończenie (na życzenie) utwór "Kiedy ranne wstają zorze"
- Poprawiny (na życzenie klienta)

Zapewniamy, że będą to dla Państwa oraz zaproszonych gości niezapomniane wrażenia.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Ilość muzyków: 3
Ilość wokalistów: 3
Wokal męski: Tak
Wokal damski: Tak
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 4625

user

Magdalena Cyrylczyk dodano: 12.02.2014 12:42:27

Bogaty pewnie wybierze inny zespół, ale jeśli ktoś robi skromne, niedrogie wesele to polecam. ja się świetnie bawiłam u braciszka :)

4 1
  • IP:
  • 124.120.16.*
user

michu i Angela dodano: 04.10.2013 17:38:12

polecam

7 0
  • IP:
  • 221.78.210.*