obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Oferowany przeze mnie pakiet zdjęć obejmuje sesję narzeczeńską, reportaż z przygotowań, ceremonii zaślubin, wesela oraz plener ślubny odbywający się w innym, wybranym przez Was dniu. Podczas tych obydwu dni zapewniam Wam moją pełną dyspozycyjność, dlatego możecie mieć pewność, iż wszystkie ważne dla Was momenty zostaną uwiecznione.

Sesja narzeczeńska obejmuje uwiecznienie chwil związanych z okresem narzeczeństwa – momentów pełnych miłości, wzajemnej fascynacji i czasu oczekiwania na ten najważniejszy dzień w życiu. Sesja odbywa się w plenerze lub warunkach studyjnych, a same zdjęcia możecie wykorzystać do stworzenia indywidualnych zaproszeń ślubnych, etykiet napoi oraz innych gadżetów ślubnych.

Przygotowania, wedle Waszych preferencji, mogą rozpocząć sie od samego rana. Fotografuję wizytę u fryzjera, makijaż, wszelkie detale, ubieranie się, wstępne witanie gości, którzy przybędą do Waszego domu oraz, co najważniejsze, błogosławieństwo rodziców. Towarzyszenie Wam podczas tych chwil zapewni uwiecznienie "kontrolowanego chaosu" towarzyszącego temu dniu.

Posiadam uprawnienia do fotografowania we wszystkich obiektach sakralnych, co daje Wam gwarancję, że będę mogła uczestniczyć we Mszy Św. Podczas ceremonii zaślubin koncentruję się na wystroju kaplicy, składanej przysiędze, nałożeniu obrączek jak i emocjach towarzyszących gościom oraz życzeniach składanych po ceremonii. Są to wzruszające i emocjonujące chwile z najważniejszego etapu ślubu.

W trakcie wesela jestem obecna podczas przywitania, pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców, poczęstunku tortem, zabaw związanych z oczepinami oraz samych tańców. W tym czasie uchodzą całe emocje związane ze ślubem i zaczyna się zabawa, co sprawia, że zdjęcia są dynamiczne, pełne uśmiechu i radości.

Dzięki temu, że plener ślubny odbywać się będzie w innym dniu niż wesele będziemy mogli w pełni skoncentrować się na zdjęciach i odpowiednio się do nich przygotować. Sesja może trwać cały dzień, co pozwoli nam zrealizować znacznie więcej pomysłów. Jestem otwarta zarówno na klasyczne zdjęcia jak i stworzenie z Wami czegoś unikalnego, związanego z Waszymi zainteresowaniami, co uczyni pamiątkę ślubu jeszcze bardziej indywidualną i spersonalizowaną.

W skład pakietu wchodzi:
- sesja narzeczeńska
- całodniowy reportaż ślubny z przygotowań, ceremonii zaślubin oraz wesela
- sesja ślubna plenerowa, odbywająca się w innym dniu
- album fotograficzny bądź fotoksiążka z ok 100 zdjęciami
- 3 kopie płyt DVD z nadrukiem w okolicznościowym etui zawierająca komplet fotografii obrobionych profesjonalnym programem graficznym oraz prezentacją multimedialną

Cena omówionego pakietu kształtuje się na poziomie 2200zł. Cena jest standardową stawką i podlega negocjacji w zależności od Waszych potrzeb oraz preferencji, co do realizacji usług. Jednocześnie przy wyborze pełnego pakietu usług oferuję Voucher Podarunkowy na sesję brzuszkową o wartości 250 zł w formie gratisu.

W tym ważnym dla Was dniu zatrzymuję w kadrach całą gamę emocji towarzyszących Wam oraz osobom Wam bliskim. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej Pary Młodej, co rzutuje na różnorodność fotografii opartą na Waszych zainteresowaniach oraz oczekiwaniach. Stawiam na naturalność, spontaniczność oraz kreatywność, dlatego polecam się głównie osobom, które chcą stworzyć dla siebie niepowtarzalną pamiątkę. Moim celem jest stworzenie swobodnej atmosfery podczas trwania sesji jak i magicznego klimatu na fotografiach.

Zapraszam do obejrzenia pełnego portfolio na stronie www.afpwedding.com

Zapraszam do współpracy!

Cena: 2200.00
Zaliczka: 600.00

Ilość wyświetleń: 1564

tagi: afpwedding af premiere fotograf ślubny fotografia ślubna