obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

WESELA – gramy do tańca zarówno dla starszych jak i młodszych. Wychodzimy z założenia, że wesele to impreza dla wszystkich gości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w naszym repertuarze znalazło się dla każdego coś dobrego. W porozumieniu z Nowożeńcami prowadzimy konkursy, podziękowania dla rodziców, oczepiny itd. Bywa, że chwytamy także za „żywe instrumenty” i idziemy między gości, aby uprzyjemnić im czas odrobiną folkloru rodem z pięknych Kaszub. Jest to wspaniała okazja do wspólnego weselnego śpiewu. Jako, że jeden dzień zabawy to stanowczo za mało, gramy również na poprawinach.

IMPREZY DLA FIRM – mamy stałych klientów dla których gramy od wielu lat podczas corocznych zabaw karnawałowych, rocznicowych itd.

DANCINGI – Pomorze jest kierunkiem podróży turystów z całej Polski. Właśnie dla nich mamy przyjemność grać w tawernach, karczmach i wszelkich innych miejscach, gdzie tylko zapragną poruszać się w rytm naszej muzyki.

KONCERTY – na dużej scenie czujemy się jak ryby w wodzie. Publiczność wspaniale bawi się na naszych koncertach towarzyszących różnym imprezom plenerowym.


SYLWESTER – w tę szczególną noc nie może zabraknąć dobrej zabawy przy dobrej muzyce. Nasz repertuar doskonale pasuje do charakteru sylwestrowego szaleństwa.


ROCZNICE, URODZINY, ZJAZDY RODZINNE itp.

Cena: 1.00
Zaliczka: 2.00
Godziny poprawin: 3-3
Cena poprawin: 4.00
Ilość muzyków: 5
Ilość wokalistów: 6
Wokal męski: Tak
Wokal damski: Tak
Cena za 1h: 7.00

Ilość wyświetleń: 6705

tagi: szwagry reda zespół muzyczny reda zespół na wesele wejherowski

user

Mateusz Gendera dodano: 02.07.2012 14:27:58

Zespół grał u mnie na weselu. Spisał się świetnie !

1 0
  • IP:
  • 83.11.67.*
user

Mateusz Gendera dodano: 02.07.2012 14:09:27

Zespół grał u mnie na weselu. Spisał się świetnie !

0 1
  • IP:
  • 83.11.67.*