obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Jeżeli mają Państwo ochotę przeżyć niezapomniany urlop w przesympatycznej atmosferze nad Bałtykiem i szykują Państwo przytulnych i wygodnych pokoi oraz apartamentów na Pomorzu, aby spędzić wakacje z rodziną na Kaszubach - to trafili Państwo w odpowiednie miejsce.

Przytulne, zaadaptowane do Państwa potrzeb pokoje, spokojna okolica, wyśmienita kuchnia i sympatyczna obsługa podkreślają charakter Domu rodziny von Grass.

Serdecznie zapraszamy i cieszymy się na Państwa przyjazd.

Pałac Kłanino jest położony nad Bałtykiem w samym sercu północnych Kaszub. Ten Dwór szlachecki z XVIII w. ze swoim wiernie zachowanym uroczym starym parkiem stanowi interesujący cel wycieczek. Wśród unoszących się w powietrzu ciszy, spokoju i harmonii można tu spędzić bardzo przyjemnie czas regenerując siły (witalne) podczas długich spacerów i wycieczek rowerowych.

W Pałacu Kłanino bardzo chętnie organizujemy spotkania rodzinne, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Naszą ofertę kierujemy również do osób, które zakończyły już swoje życie zawodowe i chciałyby spędzić swoje złote dni w malowniczej okolicy w ciszy i spokoju z dala od zgiełku wielkich miast. W Pałacu Kłanino zamieszkują również jego właściciele dzięki czemu wszystko jest pod stałą kontrolą.

Na naszych gości czekają stylowo urządzone pokoje zaopatrzone w łazienkę TV, i telefon . W dębowej sali kominkowej przy trzaskach palonych polan mogą Państwo spędzić romantyczny wieczór. Zarówno szkolenia i konferencje jak i rodzinne święta są u nas profesjonalnie organizowane we współpracy z odnoszącym w tej dziedzinie duże sukcesy Pałacem Below.

Prosimy o odpowiednio wczesną rezerwację terminów.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1807

tagi: rezydencja von grass pałac kłanino zamek kłanino wesele kłanino sala na wesele

Źródło: www.klanino.tp1.pl