obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Noclegi

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych jak i najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Każdy z nas pragnie by ten dzień był magiczny, wyjątkowy, pełen miłości, dobrej zabawy, by pozostawił za sobą niezatarte wspomnienia. Gwarancją udanego przyjęcia weselnego jest dobra oprawa muzyczna, wyśmienite jedzenie, wspaniale przystrojona sala oraz miejsce w którym organizowana jest ta majestatyczna uroczystość.

Firma „Lazur” należąca do grupy „Przymorze” oferuje Państwu doskonałą bazę, wieloletnie doświadczenie i pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, by ten jedyny, magiczny wieczór na stałe utkwił w sercach wszystkich gości.

Nasi dotychczasowi klienci, wyrażając swoje zadowolenie wracają do nas przy okazji innych imprez okolicznościowych typu chrzciny, komunie, bierzmowania, rocznice i imprezy firmowe.

Nasze obiekty:
- Ośrodek Wczasowy „Lazur” w Poddąbiu. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych przez cały rok z wyłączeniem miesiąca czerwca, lipca i sierpnia. Sala przeznaczona na max 100 osób.

- Ośrodek Wczasowy „Lazur Bis” w Rowach. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych przez cały rok z wyłączeniem miesiąca czerwca, lipca i sierpnia. Sala przeznaczona na max 150 osób.

Restauracja „Staromiejska” w Słupsku. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych. Sala przeznaczona na max. 90 osób. Obiekt całoroczny.

Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc w zakresie:
- wyboru miejsca na ślub i wesele,
- oprawy uroczystości,
- wynajęcia florystyki - strojenie sali,
- oprawy muzycznej – wynajęcie orkiestry,
- zapewnienia noclegu gościom,
- zorganizowania transportu dla gości,
- wynajęcia fotografa,
- wynajęcia kamerzysty,
- wynajęcia limuzyny.

Ilość osób: 100
Zaliczka: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00

Ilość wyświetleń: 1930

tagi: lazur poddąbie noclegi poddąbie pokoje poddabie

Źródło: www.owlazur.tp1.pl