obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Nazywam się Damian Józefiak i pochodzę ze Słupska - pięknego miasta na Pomorzu. Przygodę z fotografią zacząłem w 2007 roku. Swoje pierwsze kroki stawiałem na cyfrowym kompakcie Kodak Z740. Niedługo później kupiłem swoją pierwszą lustrzankę Canona. Od tego momentu moja pasja zaczęła szybko ewoluować, a torba na sprzęt waży już kilka kilogramów :)

Moją ulubioną dziedziną są plenery i portrety - efekty tego można zobaczyć na moim fotoblogu. Mam także spore doświadczenie w fotoreportażu - przez ostatnie lata fotografowałem wiele imprez w Szczecinie, Słupsku i Ustce. Ukończyłem kurs dla fotografów, organizowany przez Kurię Koszalińsko-Kołobrzeską oraz zdobyłem licencję, która uprawnia mnie do robienia zdjęć w kościołach i innych miejscach sakralnych.

Fotografia ślubna to ogromne wyzwanie, które daje mi jednocześnie wiele radości. Muszę przyznać, że bycie świadkiem szczęścia dwojga kochających się ludzi w najważniejszym dla nich dniu, daje mi niesamowitą satysfakcję i poczucie zawodowego spełnienia. Każdą parę, która zastanawia się nad wyborem fotografa ślubnego proszę o kontakt. Być może to właśnie mnie szukacie...

...a prywatnie od 14 sierpnia 2010 roku jestem szczęśliwym mężem :-)

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1398

tagi: damina jozefiak fotograf slubny slupsk foto slupsk wideo slupsk