obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Moja przygoda z fotografią zaczęła się z chwilą moich urodzin. Już z pierwszym otwarciem oczu zupełnie nieświadomie bawiłam się kadrem i kompozycją. Moje oczy otwierały się i zamykały jak spust migawki rejestrując otaczający mnie świat. Świadomość tego, że to ja kieruje wyborem mojej wyobraźni przejawiały się wówczas w niepowtarzalnym ujęciu czarodziejskich ilustracji z dzieciństwa.

Kilkanaście lat później ,,, kupiłam pierwsze narzędzie do utrwalania tychże spojrzeń i na dobre wciągnęła mnie kreacja świata. Ciągle jednak, nauczona doświadczeniem młodości tworzyłam obrazy naturalne, bez sztucznej, przekłamanej rzeczywistości. Przykładem na to są moje dzisiejsze fotografie, nie tylko te z uroczystości ślubnych, jakże zresztą prawdziwych i bogatych w emocje ale również te, które są źródłem moich inspiracji jak proza codziennego życia.

Warto zatem patrząc wspomnieniem wyjątkowych dni na pamiątkowe fotografie, widzieć na zdjęciach naturalną radość, uśmiech czasem też prawdziwy smutek i łzy. W tworzeniu moich prac szukam ukrytego „błysku w oku”, staram się być niezauważalnym rejestratorem uczuć, próbującym dotrzeć do drzemiącej w człowieku natury. Wszystko to po to by zatrzymać na zawsze magie chwili

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1434

tagi: imagines slupsk fotografia slupsk fotograf slubny imagines

Źródło: www.imagines.pl