obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Podróż poślubna

Biuro powstało w 2009 r. jako pierwsze Biuro Podróży w Redzie.Zajmujemy się sprzedażą ofert, tylko i wyłącznie sprawdzonych kontrahentów.Nasi Partnerzy zostali wybrani pod względem bogatej oferty,jak i rzetelności. Każdy z nich posiada aktualne gwarancje ubezpieczeniowe,koncesje oraz rekomendacje.

Proponujemy Państwu pełen zakres produktów turystycznych:

bilety:autokarowe,lotnicze,promowe
bilety na kabarety
bilety na koncerty i wydarzenia sportowe
kolonie,obozy
kursy językowe dla dzieci i młodzieży
narty
oferty Sylwestrowe
pobyty w uzdrowiskach
rejsy luksusowymi statkami pasażerskimi
rezerwacje hoteli domów i apartamentów wakacyjnych
wycieczki pobytowe i objazdowe
wczasy: autokarem,z dojazdem własnym lub samolotem
wynajem samochodów
ubezpieczenia turystyczne

bilety:autokarowe,lotnicze,promowebilety na kabarety,koncerty i wydarzenia sportowekolonie, obozykursy językowe dla dzieci i młodzieżynartyoferty Sylwestrowepobyty w uzdrowiskachrejsy luksusowymi statkami pasażerskimirezerwacje hoteli, domów i apartamentów wakacyjnychwycieczki pobytowe i objazdowewczasy: autokarem, z dojazdem własnym lub samolotemwynajem samochodówubezpieczenia turystyczne


Zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze przy ul. Gdańskiej 35 w Redzie.

Nasze doświadczenie w turystyce oraz wysoki standard świadczonych przez nas usług doceniło liczne i wciąż powiększające się grono wiernych i zadowolonych klientów.Wszystkie oferty są aktualizowane na bieżąco przez 24h/dobę.Od momentu powstania biura stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki rozbudowanej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z aktualnymi ofertami oraz dokonać rezerwacji bez wychodzenia z domu. Służymy pomocą w doborze oferty, jak i przeprowadzenia rezerwacji.Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługujemy klientów z całej Polski i nie tylko.

Od niedawna dodaliśmy ofertę Biura Pozróży ITAKA.

Cena: 0.00

Ilość wyświetleń: 1619

tagi: adi travel reda biuro podróży reda

Źródło: www.aditravel.pl