obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fryzjerzy

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem istniejącym od 2005 roku, proponującym kompleksowe rozwiązania z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii, które umożliwiają naszym Klientom korzystanie z innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań.
Salon fryzjerski powstał z myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek, dla których ważna jest wysoka jakość usług, doświadczony personel, najwyższej jakości produkty, komfort i przystępne ceny.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę, ponieważ wiemy, iż największe piękno tworzy pasja. Pragniemy abyś wiedziała, że jesteś dla nas nie tylko zwykłym klientem - Jesteś wyzwaniem. Naszym celem jest uwidocznienie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.

Do każdego Klienta podchodzimy wyjątkowo, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjer-stylista, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!
Nasz salon kosmetyczny w Redzie jak i salon fryzjerski znajduje się na osiedlu Reda Semeko "Przy Młynie".

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 2191

tagi: merlin reda salon kosmetyczny reda fryzjer reda