obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Historia powstania zespołu w obecnym składzie sięga roku 2003, kiedy to zespół podpisał kontrakt z Kampanią Piwowarską na 70 koncertów biesiadnych dla piwa marki Tyskie pod nazwą „Sax & Dance”. Koncerty odbywały się w całym województwie pomorskim jak i w zachodniopomorskim oraz warmińsko-mazurskim.

Zespół po kampanii zmienił nazwę na " Jurek Band" ® która jest znamienną tylko dla naszego zespołu.

Obecny skład zespołu to: Bożena Bielecka wokalistka grająca na instrumencie klawiszowym, Jerzy Dukalski – saksofonista, klawiszowiec, manager zespołu oraz gitarzysta Artur Chyb. Standardowy skład zespołu jest trzy osobowy, ale zapraszamy również do składu innych muzyków.Bożena Bielecka – muzyk, realizując się muzycznie na kontraktach w Jordanii oraz na promie Stena Line oraz PŻB. Wieloletnia współpraca z trójmiejskimi hotelami pozwoliła poszerzyć repertuar o perełki muzyczne z całego świata, a także uzupełnić polski repertuar.

Jerzy Dukalski – absolwent gdańskiej szkoły muzycznej w klasie klarnetu. Muzykowanie rozpocząłem już latach 70’tych zakładając własny zespół "Remont Generalny", a po 2 latach zostałem laureatem konkursu „Czerwony Gryf” za najlepszego instrumentalistę konkursu. Zespół na tym samym konkursie zajął trzecie miejsce. Dalsza przygoda z muzyką to zespół „Trans” zakończona nagraniami radiowymi oraz współpraca przy nagraniach z grupami "She", "Gdańską Kapelą Portową", Lechem Makowieckim czy Renatą Gleinert i innymi.

Artur Chyb - nowy nabytek wśród muzyków Wybrzeża, lubiany i ceniony gitarzysta pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego, współpracujący z musicalem Ray Charles oraz innymi niemieckimi produkcjami musicalowymi jak i również grający w zespołach coverowych.

Różnorodność repertuar od lat bawi różne środowiska na różnych imprezach. Hity, które prezentujemy naszym rozbawionym gościom zawierają się w latach od 50’ tych po dzień dzisiejszy czyli najnowsze. Zespół gra i śpiewa muzykę zagraniczną w oryginalnym języku oraz nasze rodzime polskie perełki.

Projekt zespołu zmienia się w zależności od potrzeb i okoliczności w których zespół bierze udział. Współpracujemy z innymi wokalistkami i instrumentalistami (gitara, perkusja, trąbka i inne). W myśl zasady „Twoja impreza – ale muzyka dla wszystkich” zaspokoimy potrzeby każdej imprezy i każdego gościa. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi atrakcjami kliknij współpraca, na inne pytania odpowiemy osobiście na spotkaniu wraz z pełną prezentacją materiału.

Ponieważ to tylko od zespołu zależy, czy Wy i Wasi goście wyjdą z imprezy zadowoleni i zapamiętają Wasze święto do końca życia, dokonaj trafnej decyzji wyboru zespołu !!!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2835

tagi: jurekband zespół muzyczny gdańsk wesela bankiety bale maturalne

Źródło: www.jurekband.pl