obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Chciałbyś na swojej uroczystości usłyszeć światowe przeboje muzyki pop, hity lat 70, 80 oraz muzykę współczsną? A może lubisz Jazz? Wysoko cenisz żywą muzykę oraz jej dobre wykonanie? Jeżeli tak, nasz zespół jest właśnie dla Ciebie!

Niniejsza strona ma na celu zebranie najważniejszych informacji na temat zespołu oraz udzielenie odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy!

Zespół muzyczny z Gdańska
Grupa R.H.O. jest zespołem muzycznym z Gdańska, specjalizującym się w wykonywaniu muzyki rozrywkowej oraz jazzu. Gramy niemal każdy gatunek muzyki, a bogaty repertuar daje nam możliwość oprawy większości imprez muzycznych.

Jesteśmy legalnie działającym zespołem muzycznym i mamy zarejestrowana działalność gospodarczą. Podpisując z nami umowę, podejmują Państwo współpracę z profesjonalną i jawnie działającą firmą, która istnieje na rynku od kilku lat. Wystawiamy rachunki.

Wszyscy klienci traktowani są przez nas indywidualnie. Każdy występ poprzedzony jest spotkaniem i omówieniem szczegółów. Program imprezy, zabawy, konkursy oraz harmonogram ustalamy wspólnie, tak abyśmy mogli dostosować się do Państwa sugestii.

Skład zespołu
W skład zespołu wchodzi sześciu wykwalifikowanych muzyków (gramy również w mniejszym składzie - minimalny skład to trzech muzyków), którzy oprócz bogatego doświadczenia i umiejętności posiadają wykształcenie muzyczne. Wysoko cenimy wartość artystyczną prezentowanej muzyki. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz instrumenty muzyczne. Wysokiej klasy nagłośnienie pozwala na wierne oddanie wykonywanych utworów.

Podstawowy skład zespołu to trzech muzyków. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia składu wykonawczego o muzyków grających na następujących instrumentach:
gitara basowa, instrumenty perkusyjne, gitara elektryczna, saksofon

Obsługujemy:

- bankiety,
- imprezy okolicznościowe,
- bale maturalne,
- bale sylwestrowe,
- zabawy taneczne,
- wesela,
- festyny, oraz inne uroczystości, na których potrzebna jest muzyka. Zajmujemy się także oprawą muzyczną ceremonii ślubnych. Dajemy koncerty. Gramy na teraniecałego kraju!

Najczęściej gramy na terenie województwa pomorskiego, ale odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Posiadamy własny transport i jestesmy w stanie dojechać w każde wskazane miejsce.
Przebieg występu
Zajmujemy sie nie tylko obsługą muzyczną, ale także konferansjerowaniem koncertów, wesel oraz wszelkich imprez na których potrzebna jest muzyka oraz dobra zabawa. Jesteśmy w stanie poprowadzić niemal każdą imprezę. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na 3-4 godziny przed rozpoczęciem imprezy, natomiast w przypadku większych odległości staramy się aby zapas czasu był jeszcze większy. Dzięki temu mamy pewnośc, że zawsze zdążymy na czas. Godzinę zakończenia występu ustalamy podczas rozmowy z klientem. W przypadku wesela zwykle jest to godzina czwarta lub piąta.

Podczas wystepów prowadzimy lliczne konkursy oraz zabawy muzyczne. Zapewniamy wspaniałą atmosferę wszystkim uczestnikom. W trakcie wesel organizujemy oczepiny oraz zabawiamy gości. Repertuar oraz przebieg zabaw i konkursów ustalany jest indywidualnie. Każdy występ dzielimy na tzw. sety, podczas których wykonujemy 7-8 utworów (blok utworów trwa ok. 30 minut). W czasie przerw puszczamy muzykę. Staramy się, aby przerwy były możliwie krótkie i trwały nie dłużej niż 15 minut.
Usługi dodatkowe
NAGRYWAMY DŹWIĘK W JAKOŚCI STUDYJNEJ
Istnieje mozliwość nagrania ścieżki dźwiękowej imprezy w najwyższej dostępnej jakości audio – 24bit/196kHz. Zgrywamy sygnał bezpośrednio z miksera, przez co uzyskujemy wspaniały, selektywny i czysty dźwięk, porównywalny do nagrań studyjnych. Ponadto nagrywanie sygnału z miksera daje nam możliwość wyciszenia zgiełku sali oraz szumów otoczenia. Nasz zespół współpracuje z firmami zajmującymi się video-filmowaniem, dzięki temu filmy cechują się nie tylko wysoką jakością obrazu, ale i dźwięku.

GRAMY W KOŚCIELE
Zajmujemy się także oprawą muzyczną ślubu. Nasz wokalista z wykształcenia jest altowiolistą, co pozwala mu wykonywać utwory nie tylko wokalnie, ale też instrumentalnie. Często gramy w dwie, albo trzy osoby (wokal męski, żeski, altówka i instrumenty klawiszowe, organy). Dzięki muzyce możemy podkreslić wzniosłość i niepowtarzalność tego najwspanialszego dnia w życiu.

OBSŁUGUJEMY IMPREZY W OBCYM JĘZYKU
Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam odnaleźć się również w imprezach anglojezycznych. Zajmujemy sie prowadzeniem wesel w języku polskim oraz angielskim. Zawsze dążymy do tego, aby wszyscy goście wspaniale się bawili, nie ważne w jakim języku.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1914

tagi: grupa rho profesjonalny zespół muzyczny na wesele gdańsk

Źródło: www.gruparho.pl