obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Jeżeli jesteście zainteresowani zespołem konwencjonalnym, to "SECRET" nie jest zespołem dla Was - chyba, że macie ochotę na coś innowacyjnego, niepowtarzalnego i pragniecie abyśmy wspólnie razem z Wami przeżyli najwspanialszy wieczór, noc .... Możecie nas poznać i dowiedzieć się dużo więcej o prowadzeniu wesel, bankietów, bali oraz innych imprez okolicznościowych w lokalu i w plenerze.
Zanim to się jednak stanie my będąc w akcji gwarantujemy Wam stan absolutnego zadowolenia i totalnego odlotu. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów więc mówimy wprost - wykonujemy kawał dobrej, profesjonalnej, niepowtarzalnej roboty.

Z kunsztem wirtuoza gramy i śpiewamy coś klasycznego np. Marsza Weselnego, Ave Maria jak również nieśmiertelny polski jak i zagraniczny repertuar od ballad, rocka, popu, jazzu, walca, disco na polskiej biesiadzie skończywszy.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar, który skrupulatnie dopasowujemy do gustów i upodobań bawiących się gości. Zapewniamy profesjonalne prowadzenie jak również gwarantujemy krótkie przerwy i co najważniejsze proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną, niską cenę za tak profesjonalną usługę.

Czekamy na Was.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1772

tagi: zespół muzyczny sekret kwidzyn sekret kwidzyn wesele kwidzyn

Źródło: www.secret.az.pl