obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Wierzymy, że zawartość tej strony pozwoli choć trochę przybliżyć charakter naszego zespołu i tym samym pomoże dokonać Państwu optymalnego wyboru podczas poszukiwań. Zespół Ripple Band to trzyosobowy zespół oddanych muzyce młodych ludzi. Wkładamy mnóstwo serca w nasza pracę. Muzyka to nasze hobby..nasza pasja, zatem każda impreza z nami jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.

Działamy na terenie pomorskim. Zajmujemy się profesjonalną obsługą muzyczną imprez tanecznych takich jak: wesela, bankiety, studniówki, dancingi a także powitamy z Państwem Nowy Rok. Nasz zróżnicowany repertuar porywa do zabawy ludzi bez względu na wiek. A co za tym przemawia? Największe covery lat 60-tych,70-tych,80-tych,90-tych po najnowsze hity list przebojów - w naszym wykonaniu. Ale granie na tego typu imprezach sprowadza się nie tylko do muzyki - również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości. W związku z tym nie tylko zagramy, ale także przeprowadzimy Państwa imprezę na najwyższym poziomie, w sposób kulturalny, odpowiedzialny, ale jednocześnie oryginalny i wesoły. Staramy się być elastyczni w naszej pracy. Przed impreza ustalamy wszelkie życzenia i wymagania klienta. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz efekty świetlne, które sprawią, że zabawa przy naszym zespole stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Najważniejsza zaletą i ogromnym atutem wyróżniającym nas wśród wielu zespołów jest to że wiemy jak rozbawić towarzystwo. Na scenie czujemy się jak „ryby w wodzie” - bardzo dobrze się bawimy i mamy jeden cel- zarazić tą zabawą Państwa!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1525

tagi: ripple band zespól ripple zespół muzyczny na wesele starogard gdański zespól pomorskie

Źródło: www.ripple-band.pl