obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

„NASZA MUZA” występuje w składzie dwuosobowym lub w trio. Specjalność zespołu to zabawianie ludzi na imprezach rozrywkowych w rytm największych polskich i światowych przebojów.

Bazujemy na żywych wokalach [ męskim, żeńskim ] i wykorzystujemy najnowsze możliwości instrumentów elektronicznych. Dodatkowo, na Państwa życzenie, do składu może dołączyć skrzypaczka, saksofonista lub akordeonista.

Podczas grania na bieżąco dostosowujemy swój repertuar do klimatu oraz potrzeb uczestników imprezy. Prowadzimy wiele wesołych, oryginalnych konkursów.

W naszej ofercie jest też opcja 100% live. Propozycję tę kierujemy do osób lubiących naturalne brzmienie zespołu grającego na takich instrumentach jak saksofon, gitara, piano, gitara basowa, perkusja.

Na specjalne życzenie:

- Karaoke, disco
- Oprawa muzyczna ślubów [ skrzypce ]

Posiadamy kilka zestawów wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego, efektowne oświetlenie oraz własny transport. Zawsze jesteśmy w stanie dopasować aparaturę do wielkości sali lub pleneru

Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie i na wysokim poziomie. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby w trakcie imprezy każdy klient czuł się dobrze i miło wspominał czas spędzony w naszym towarzystwie.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1341

tagi: nasza muza słupsk zespół muzyczny słupsk