obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Dobry zespół na wesele to połowa sukcesu, zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Do zorganizowania oprawy muzycznej imprezy na miarę Państwa oczekiwań niezbędne są odpowiednie kompetencje, doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz odrobina magii...

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaproponować Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Muzyka to nie tylko nasz zawód, ale również nasza pasja, dzięki czemu każdy występ sprawia nam ogromną przyjemność. Wykształcenie i przygotowanie muzyczne, które posiadamy, poparte bogatym doświadczeniem
w przygotowywaniu oprawy muzycznej oraz umiejętność dostosowania się do Państwa potrzeb sprawi, że chwile spędzone z nami będą mile zapamiętane na długi czas.

Gramy głównie na terenie pomorza, ale nasze usługi świadczymy również na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport, dzięki czemu na życzenie klienta dojedziemy w każde miejsce. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym oraz efektami świetlnymi wysokiej klasy. Wystawiamy rachunki.

Oferujemy Państwu bogaty repertuar zarówno polskich jak i zagranicznych przebojów m.in.: w języku angielskim, włoskim, ukraińskim oraz francuskim.
Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Podczas zabawy organizujemy wspólne biesiadowanie i śpiewanie, prowadzimy wiele ciekawych konkursów i zabaw dla dorosłych i dla dzieci. Wykonujemy również pieśni kościelne jak „Ave Maria” podczas Ceremonii Zaślubin.

Dodatkowo zajmujemy się animatorstwem i organizacją zabaw i imprez tanecznych dla dzieci podczas uroczystości urodzinowych, zabaw choinkowych oraz karnawałowych.

Nasza pracę traktujemy poważnie i do każdego z Państwa podchodzimy z należytym szacunkiem!!!

Obsługiwane imprezy:

- wesela

- oprawa muzyczna ślubu

- studniówki

- bale

- festyny

- dancingi

- bale sylwestrowe

- koncerty

- kolędy

- muzyczne imprezy dla dzieci

Naszym zadaniem jest zapewnienie doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń !!!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2002

tagi: antares Słupsk zespół muzyczny słupsk wesele pomorskie