obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Zespół The Good Sound spełnia wysokie oczekiwania naszych klientów dzięki bogatemu doświadczeniu i przygotowaniu muzycznemu. Posiadamy szeroką gamę usług z branży muzycznej. Zapraszamy do działu demo, gdzie mogą Państwo zobaczyć i posłuchać utworów muzycznych w naszym wykonaniu oraz do galerii zdjęć.

OPRAWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
Nasz oferta w pierwszej kolejności skierowana jest do tych Państwa, którzy w niedalekiej przyszłości planują zawrzeć związek małżeński. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną: błogosławieństwa w domu, ceremonii ślubnej w kościele, uroczyste wprowadzenie Pary Młodej na salę, toasty weselne, pierwszy taniec, oczepiny z ciekawymi zabawami i konkursami, biesiadę przy stołach. Ponadto zapewniamy również kontynuowanie wspaniałej zabawy weselnej w czasie poprawin, na których proponujemy muzykę na żywo jak i muzykę mechaniczną, biesiadę oraz karaoke dla gości.

Oprócz uroczystości ślubnej oraz wesela wraz z poprawinami zapewniamy oprawę muzyczną bali andrzejkowych i sylwestrowych, studniówek, bankietów, dancingów, imprez karaoke, kameralnych uroczystości rodzinnych (urodziny, imieniny itp.)

Nasz repertuar obejmuje zarówno utwory z dawnych list przebojów jak i najnowsze hity. Wykonujemy nie tylko muzykę polską, ale także zagraniczną. Realizujemy również zamówienia muzyczne zgodne z Państwa oczekiwaniami (utwory przeznaczone na podziękowanie dla rodziców, pierwszy taniec, utwory ze specjalnymi dedykacjami itp.) na miarę naszych możliwości.

Współpracujemy przede wszystkim z osobami, które profesjonalnie podchodzą do działań w zakresie swojej branży, dlatego też służymy Państwu radą i pomocą nie tylko w wyborze pierwszego utworu, ale również zaoferowaniu fotografa lub kamerzysty, stylisty czy fryzjera, co możecie odnaleźć w zakładce Polecamy.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 1799

tagi: the good sound słupsk zespół weselny słupsk wesele muzyka