obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych jak i najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Każdy z nas pragnie by ten dzień był magiczny, wyjątkowy, pełen miłości, dobrej zabawy, by pozostawił za sobą niezatarte wspomnienia. Gwarancją udanego przyjęcia weselnego jest dobra oprawa muzyczna, wyśmienite jedzenie, wspaniale przystrojona sala oraz miejsce w którym organizowana jest ta majestatyczna uroczystość.

Firma „Lazur” należąca do grupy „Przymorze” oferuje Państwu doskonałą bazę, wieloletnie doświadczenie i pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, by ten jedyny, magiczny wieczór na stałe utkwił w sercach wszystkich gości.

Nasi dotychczasowi klienci, wyrażając swoje zadowolenie wracają do nas przy okazji innych imprez okolicznościowych typu chrzciny, komunie, bierzmowania, rocznice i imprezy firmowe.

Nasze obiekty:
- Ośrodek Wczasowy „Lazur” w Poddąbiu. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych przez cały rok z wyłączeniem miesiąca czerwca, lipca i sierpnia. Sala przeznaczona na max 100 osób.

- Ośrodek Wczasowy „Lazur Bis” w Rowach. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych przez cały rok z wyłączeniem miesiąca czerwca, lipca i sierpnia. Sala przeznaczona na max 150 osób.

Restauracja „Staromiejska” w Słupsku. Oferuje Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych. Sala przeznaczona na max. 90 osób. Obiekt całoroczny.

Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc w zakresie:
- wyboru miejsca na ślub i wesele,
- oprawy uroczystości,
- wynajęcia florystyki - strojenie sali,
- oprawy muzycznej – wynajęcie orkiestry,
- zapewnienia noclegu gościom,
- zorganizowania transportu dla gości,
- wynajęcia fotografa,
- wynajęcia kamerzysty,
- wynajęcia limuzyny.

Ilość osób: 100
Max. osób: 100
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1937

tagi: lazur poddąbie wesele sala słupsk

Źródło: www.owlazur.tp1.pl